Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahojte baby,
je někdo kdo má zítra termín? Či jde na vyvolávačku jako já?? Budu rodit v Brně v Bohunicích, chlapečka Eliáše, bude mít prý určitě přes 3,6kg ![]()
@Hancue píše:
Ahojte baby,je někdo kdo má zítra termín? Či jde na vyvolávačku jako já?? Budu rodit v Brně v Bohunicích, chlapečka Eliáše, bude mít prý určitě přes 3,6kg
A presnou adresu, cislo konta a pin k nemu, bys nam nerekla? ![]()
Příspěvek upraven 20.05.18 v 22:38
@TopSecret píše:
A presnou adresu, cislo konta a pin k nemu, bys nam nerekla?Příspěvek upraven 20.05.18 v 22:38
Si děláš srandu ne. ![]()
@nedline píše:
Si děláš srandu ne.
Proc? Pak se tady bude rozcilovat, ze ji i s fotkou vytiskli v Blesku. Jako dneska jedna…
Já vím určitě, že já ne
mám splněno. Tak ať se ti hezky zítra rodí ![]()
@TopSecret píše:
Proc? Pak se tady bude rozcilovat, ze ji i s fotkou vytiskli v Blesku. Jako dneska jedna…
Tak o tom nic nevím, ale tvůj příspěvek mi přijde zbytečně útočný.
@TopSecret nechápu co mas za problém. Jde mi spis o to si s někým napsat a sdílet pocity. To je vše.
@nedline @ospalámyš děkuji holky. Spis mám obavy a strach. Nějak to na mě přichází ![]()
@TopSecret píše:
https://www.emimino.cz/…kuze-317180/
Hmm..
Na jednu stranu má zakladatelka uvedené diskuse asi pravdu, ale zas každý člověk je sám odpovědný za to, co veřejně napíše a má se nad tím první pořádně zamyslet.
Na druhou stranu, zakladatelka této diskuse nenapsala nic zas tak osobního, co by se dalo zneužít.. ![]()
@Hancue Není zač, věřím, že nervičky pracují.
Určitě to bude dobré. ![]()
@nedline nenapadlo by mě, ze by mě někdo chtěl někde zveřejnit. Každé téma co tu je, by mohl posloužit nějak bulváru… ![]()
@Hancue píše:
@nedline nenapadlo by mě, ze by mě někdo chtěl někde zveřejnit. Každé téma co tu je, by mohl posloužit nějak bulváru…
Přesně tak..
Některé uživatelky jsou moc citlivé. ![]()
@nedline přitom tohle téma není až tak zajimave
četla jsem vtipný, ale i smutný ![]()