Kdy je poznat těhotenství na UTZ?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VerčaBart
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 08.02.10 21:49
kdy je to vidět na UTZ?

Ahoj holky, mám dotaz, asi už tady podobné dotazy jsou ale nenašla jsem je nikde. Chci se zeptat, mám zpoždění MS už 5tý den,dnes jsem byla u doktora,protože jsem šla na preventivní prohlídku,ale neudělal mi jí když jsem mu řekla že jsem to nedostala tak mi udělal vagin.ultrazvuk,ale nic tam nebylo vidět. Test jsem si zatím nedělala tak mi řekl,že buď to ještě dostanu nebo si mám za týden udělat test a když bude pozitivní tak mám přijít za týden od testu že už by to mohlo být vidět. Chci se zeptat kdy už u Vás doktor viděl emryjko? Jsem z toho značně rozhozená. Dvakrát jsme s manželem přišli o miminko (zamlk.potrat a následně samovolný) od té doby pět měsíců pauza a teď se nám nedaří. Vím,že mi budete psát,že si mám udělat test a neptat se na takové banality,ale podle mých propočtů kdybych byla těhotná 4.1. Děkuju moc za odpovědi a prosím budu ráda když nebudete urážet,tak jako se tomu občas děje v jiných trochu podobných diskusích. Děkuju moc Papa Verí :mavam: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 08.02.10 21:56

Já měla na ultrazvuku vidět gestační váček ve pátém týdnu a mimi bylo se srdeční činností vidět na sedmém týdnu.

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 08.02.10 21:57

Já to v prvním těhotenství viděla na utz v 5.týdnu. Šla jsem si pro vyvolávačku :mrgreen: a místo toho mě doktorka vzala na utz… :palec:

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 21:58

Tak první bych si udělala testík jestli tam jsou // nebo ne :nevim:

Já jsem měla v 6tt krásný gestační váček, v 7tt jsme měly srdíčko v 9tt malé miminečko - vím to naprosto přesně, protože jsme byla na IUI a to mě sledovali každý týden (krev, UTZ …)

Přeji hodně štěstíčka a popř. pohodové těhu :kytka:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 08.02.10 21:59

Já měla na ultrazvuku vidět gestační váček ve pátém týdnu a mimi bylo se srdeční činností vidět na sedmém týdnu.
Jo a test si klidně udělej hned. Když už máš týden zpoždění tak by tam mělo být už něco vidět. Já měla ducha už den zpoždění.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 21:59

6tt

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 22:00

7tt

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 22:02

9tt

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 22:03

Víc už nebudu zabýrat prostor :roll: :oops:
Já jsem měla „ducháčka“ už 10. DPO :palec:

Určitě testni a uvidíš :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 08.02.10 22:18

Taky bych testla a uvidíš. Myslím, že potvrdit těhotenství utz ti může zhruba 14 dní od vynechané MS. Bude tam asi vidět gestační váček.

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 08.02.10 22:25

Ahoj, mě byl gestační váček vidět v 5tt a srdíčko v 7tt. Testík jsem dělala 3 den po vynechání menstruace a už tam byla slabá čárka :dance:

chocholka
Echt Kelišová 9089 příspěvků 08.02.10 23:22

Verčo,pátý den po vynechání je na UTZ brzo.Tak se nestresuj,že nebylo nic vidět.
Týden bych na test určo nečekala,ani bych to nevydržela.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 09.02.10 07:42

u mě v 7 týdnu byla vidět srdíčka, dříve jsem u dr. nebyla…, test z moči jsem měla negativní, v krvi 284 jednotek, ale to bylo 9. den po transferu, čili asi bych testila či zašla na krev :wink:

mapos
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 09.02.10 07:55

Ahoj holky,

muzu se zeptat co to je mit duchacka? Jako , ze jsi mela podezreni, ze jses tehu?

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 08:15

Nene, je to slabounká / na těhu testíku!
Toto je duch :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >