Kdy jet do porodnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 27.03.19 16:45
Kdy jet do porodnice?

Ahoj holky, jdu se zase poradit :lol: v poledne jsem běžela na tramvaj a začalo mě slabě pobolivat břicho. Potom doma to začalo víc, rovnou po dvou minutách a docela silně, včetně tvrdnutí, přesně jako hodinky. Kolikrát jsem i funela jak pes :lol: říkala jsem si, že to bude ono, pak jsem po té hodině šla do vany, tam to bolelo pořád.
Když jsem vylezla, tak teď přijde jedna za čas, sice bolí, ale už to není pravidelně. Mohly to být teda jen poslíky? :zed:
Zkoušela jsem masáž bradavek, jen se jich dotknu tak se to okamžitě zase pravidelně rozjede a bolí to jak čert, ale nevím, abych si nedělala jen zbytečné falešné posly. To je možné? :nevim:

Přečtěte si článek: Kdy je čas jet do porodnice?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 316 příspěvků 27.03.19 16:54

@PHV já třeba kontralce neměla vůbec pravidelně. Jednou za 5, podruhé za 3. Hodinu kontrakce po 3min a pak zase po 5. Po své zkušenosti bych čekala. Nicméně jedno je moje zkušenost, druhá je tvoje intuice ale říká de když to nepřejde po sprše, tak je to asi ono.

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 27.03.19 16:56

@ShadowDancer děkuji za reakci :hug: u prvního porodu to bylo taky tak nějak, ale zase nechci jezdit zbytečně brzo jako jsem.jela právě u prvního. Vana to sice nezastavila, ale zase hodně oddálila. Tak asi jen čekat, jestli něco bude no :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 27.03.19 16:58

No já bych naopak jela, protože u mne taky kde nic tu nic a pak najednou lup prekotny porod. Doslova jsem dítěti seděla v autě na hlavě. Druhé porody mohou byt dost rychlé

Levandulina
Kelišová 6480 příspěvků 21 inzerátů 27.03.19 16:59

@PHV Já bych být tebou jela. U obou těhotenství jsem neměla vůbec nic pravidelného.

ShadowDancer
Kecalka 316 příspěvků 27.03.19 16:59

@PHV já bych se připravovala na porod, ale ještě bych vyčkávala, v porodnici jsem byla od osmi od večera a malá se narodila v jedenáct ráno. Znova bych už takhle brzo nejela. Navíc jako prvorodičku si mě pěkně vychutnávali, že jsem tam brzo. Držím palce! Zkusila bych znovu tu horkou vanu. :hug:

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 27.03.19 17:01

@Tichošlápek no počkám chvíli, teď to vypadá že se zase rozjíždí, tvrdne celkem rychle za sebou a mírně bolí. Tak možná radši preventivně zavolám mamce ať si přijede pro dceru večer :D

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 27.03.19 17:04

@ShadowDancer já právě taky jela brzo, do porodky jsme přijeli někde ve tři v noci, v šest ráno mi prdli vodu, v 8 začaly ty větší bolesti a dcera je ve 13odpoledne. Proto jsem teď nechtěla jet brzo, na druhou stranu minuly týden doktor říkal, že je dole připraveno, čípek 2cm a pro prst. Tak uvidíme, ta nejistota je na prd :lol:

Uživatel je onlineMeily
Kecalka 498 příspěvků 27.03.19 17:09

Za kontrolu v nemocnici nic nedáš, lepší jak rodit na cestě do porodnice ;) já bych radši jela.

lll14
Kecalka 181 příspěvků 27.03.19 17:09

@PHV taky záleží, jak daleko máte porodnici. Pokud pár minut, tak bych počkala. Já měla bolestivé poslíčky dva dny, taky nepomohla vana nic, když mi praskla voda, tak to bylo hned. Hlídání bych radši zařídila, mě den před porodem na kontrole, když už jsem právě ani nespala pořádně nic, tvrdili, že to může trvat klidně týden a šup, druhý den byl malý na světě (měla jsem dva týdny do termínu).

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 27.03.19 17:11

@lll14 porodnice je kousíček, naštěstí :) nevím, jestli poňoukat ty bradavky nebo ne :lol: protože jako silný stahy dělají snad okamžitě, ale nevím, jestli ti nejsou jen zbytečný poslici.

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 27.03.19 17:27

U druhého porodu jsem zkoušela horkou vanu - na poslíčky hodinová koupel v horké vodě pomohla, na porod - na chvilku (cca 30 minut) se to uklidnilo a pak zase rozjelo.

S.maya
Závislačka 4435 příspěvků 27.03.19 17:45

Je třeba pozorovat i intenzitu bolesti..nejen pravidelnost.

Já sledovala jen pravidelnost, ale ty se prodlužovaly, zkracovaly, tak jsem nad tím mávla rukou…bolest ale sílila a já myslela, že mám koliku (asi zatmění mozku).. Vůbec mi nedošlo, že rodím (Hmm den po termínu).

Rozhodlo až samovyšetření čípku, který byl na 5 cm otevřený a já cítila hlavičku v obalech. Po příjezdu byl malý venku za 3 hodiny. :mrgreen:

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 27.03.19 17:46

@S.maya jezisi, jak se samovysetruje čípek :lol: :lol: jak jsi to poznala? :lol:

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 27.03.19 17:59

@PHV pokud to nezastaví teplá sprcha, tak bych jela, druhý jsem mela taky rychlý

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama