20tt a pohyby furt nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 19:51
20tt a pohyby furt nic

Ahojky jsem ve 20 týdnů a furt necítím nic žádné bublání nic
Jsem prvorodička…
A teď mě čeká screening a mám s něho hrůzu…
Jestli je malé v pořádku…
Od kdy jste cítili pohyby… Co když je neuvidím ani ve,22 TT
Nejsem hubená ale ani ne tlustá

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 26.03.19 19:56

Záleží na mnoha faktorech, ve 20tt ještě cítit nemusíš, záleží na poloze placenty, na tom jak je miminko otočené, jak moc je aktivní, ale třeba i na tom co jis. Jinak takle brzo pohyby neuvidíš, max na zadech když se budeš jo soustředit tak nějaké to bublani :D

VeruDol
Kecalka 101 příspěvků 26.03.19 19:58

Bála jsem se úplně stejně, takže chápu tvé obavy. Věřím, že mimčo bude v pořádku. Já pohyby začala cítit cca od 22 tt, ale opravdu jen malinko a ani jsem si nebyla jistá, jestli je to vlastně ono. Pořádně s jistotou jsem to rozpoznala až po 25 tt.

Přeju ať je vše v pořádku :slight_smile:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 20:00

Jak myslíš co jím :o
Mám těhotenskou cukrovku takže na sladké mužů zapomenout :mavam:
Někde jsem četla že někdo necítil pohyby až do 26 TT měl placentu na přední straně

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 26.03.19 20:02
@Anonymní píše:
Jak myslíš co jím :o
Mám těhotenskou cukrovku takže na sladké mužů zapomenout :mavam:
Někde jsem četla že někdo necítil pohyby až do 26 TT měl placentu na přední straně

No právě to sladké nebo i pálivé nutí miminko k větší aktivitě. ;) když máš placentu vepředu ucitis pohyby dyl, taky může být miminko otočené dovnitř a když kope tak kope dovnitř do břicha že nemáš šanci to poznat

PetuleS1
Stálice 85 příspěvků 26.03.19 20:04

Já tedy cítila pohyby od toho cca 20tt ale pak třeba týden nic a pak zas jo :think: teď jsem 28tt a cítím je tak 3 týdny každý den, takže ještě chvilku vydrž :palec:

debra.morgan
Echt Kelišová 7623 příspěvků 26.03.19 20:04

Já začala s jistotou cítit 2 dny před začátkem 21. Tydne, spíš po vecerech :nevim: jsem spíš silnější a kde mám placentu netuším…

Aduš8
Závislačka 4138 příspěvků 26.03.19 20:06

Já čekám druhé, mám placentu vepředu a pohyby cítím silněji až teď ve 22.tt. Kolem 20. Tt to bylo fakt jen šimrání a nebyla jsem si sama jistá. U prvního jsem to cítila už v 18.tt. Takže je to opravdu podke toho, jak leží miminko, kde je uložena placenta atd… Žádný strach :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 20:08

Dobře a může se stát že pohyby neucitim dlouho?
Jinak ten screening když první dopadl na jedničku tak ten druhý může se něco stát … Strašné se bojím mám to v těle…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 26.03.19 20:10

Cítila sem az v půlce 21tt tuším. Zrovna ten den sem byla na poradně a říkala sem gynekologovi že pohyby vůbec nejsou, a pak večer sem poprvé ucítila bublání :palec: miminka reaguji na sladké tak zkus nějakou sladkost nebo colu pokud můžeš ;) jinak sem měla placenty na přední straně

debra.morgan
Echt Kelišová 7623 příspěvků 26.03.19 20:12
@Anonymní píše:
Dobře a může se stát že pohyby neucitim dlouho?
Jinak ten screening když první dopadl na jedničku tak ten druhý může se něco stát … Strašné se bojím mám to v těle…

Ty screening jsou stejná spíš takové tipováni co se týče těch pomeru, že tam děcko je, že má nohy a ruce a prsty, když už tak ten druhý zkoumá aspoň pořádně srdce, přijde mi lepší..

tulipán
Závislačka 4078 příspěvků 26.03.19 20:14

Me se deti nejvice hybaly vleze na zadech, treba i vyspulit bricho. Asi je jim to nepohodlne :lol: . Jen dej pozor a zustan tak jen par minut, poloha na zadech je pro tehotne zapovezena, dochazi k utlaku obehu a mohla bys omdlit.

Uživatel je onlineiPodPrd
Kecalka 221 příspěvků 26.03.19 20:29

Jsem normál, placenta byla vzadu. Bublání jsem vůbec nepostřehla (měla jsem zdivočelé zažívání, tak to nešlo poznat). S jistotou jsme to s chlapem náhodou viděli přesně 22+3 tt, to se objevila první zdrhající boule :D Pak už jsem věděla na co se soustředit a viděla/cítila to denně :palec: 20. týden, to jsi 19+něco, to ještě nemusí být ;)

hanabenešová
Kecalka 213 příspěvků 26.03.19 20:48

Já jsem toho svého prcka také začala cítit až po 20 tt. takže hlavně klid :-) Jinak s tím sladkým souhlasím na 100 % :-)

lachtanice86
Echt Kelišová 7640 příspěvků 26.03.19 20:54

Já měla placentu vpředu a pohyby až kolem 24tt. A to jsem nebyla tlustá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama