Reklama

Kdy kupovat kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.07.09 16:08
Kdy kupovat kočárek?

Ahoj holky, vždy se mi tady dostane super rad, takže děkuji že to někdo vymyslel :D . Jsme v 17.tt, vše je ok. Byla jsem jen tak na čumendu po kočárcích a jeden mi opravdu padl do oka sic kolekce 2008 Espirit, barva vše ok, k tomu slída, taška, fusak v kočárku a pumpička na kolečka,úžasná cena 7000,–kt.je taky bohužel rozhodující a hlavně jsem udivená jak jsou korby u jiných kočárků usazené nízko, madlo jde polohovat, ale korbu posunout výš,to nejde, jsem dost vysoká 185cm a tak je výška mimi v kočárku pro mě dost podstatná. Tento kočárek to splňuje,ale…je poslední a tak mi zbývá buď ho koupit nebo počkat. Rozdělili jsme se totiž v rodině na dva tábory, já co ho chci koupit - cena a praktičnost, a ti co jsou pověrčivý a že je čas do podzimu atd. jaký máte názor?nespěchám?dí­ky moc, čekáme první mimi. Zdenka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 11.07.09 16:28

Zdenko tak my pověrčivý nebyli a kočárek jsem měla doma asi v pátým měsíci,což cca je podobné jako ty.Ale po zážitcích posledního půl roku,bych asi radši počkala,nebo koupila a dala si ho k někomu spolehlivýmu do úschovy,aby v případě nějakých komplikací ti ho neukázal ani omylem.Každopádně ať se rozhodneš jakkoli přeju hodně štěstí.

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 11.07.09 16:29

Ahoj, asi ti dá každá jinou radu :wink: Hodně maminek vybírá a kupuje kočárek už v době těhotenství. Já ho malé kupovala, až když měla 10 dnů a nic se nestalo. Malý ho zdědil po ní. Včera mi však sestřenka (je v 28tt) ukazovala kočárek, který před 3mi týdny pro miminko koupila. Takže se řiď vlastními pocity, já mám zato, že stačí klidně až ke konci těhu nebo i po porodu - zajeli jsme s manžou pro něj autem a hned ten den už jela malá večer na svou první prochajdu - nemohli jsme hned po návratu z porodnice, protože byla hrozná vedra a mudra to nepovolila :nevim:

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.07.09 16:37

Díky za názor, určo když ho koupím tak ho dám k rodičům....­.uvidím až přijde partner z práce co mi na to řekne, je to typ chlapa kt. tyhle věci kt. moc nerozumí nechává na mě a pak řekne, je dost času :x

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.07.09 16:37

Díky za názor, určo když ho koupím tak ho dám k rodičům....­.uvidím až přijde partner z práce co mi na to řekne, je to typ chlapa kt. tyhle věci kt. moc nerozumí nechává na mě a pak řekne, je dost času :x

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 11.07.09 16:41

???

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:36

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 11.07.09 16:42
:)

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:36

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.07.09 16:58
Zuzulenda

Zuzu,foto nedohodím páč ani na netu jsem ho nenašla je to stará kolekce a mají ho poslední pak na:,–(í kolekci novou - i cenově to je jasný :( maj ho poslední na p¨rodejně,jakoby výprodej starších zásob. Jinak vše krom kočárku už mám na půdě, páč to mám po starší sestře (postýlku,chů­vičky,vše) ale kočárek bych dala k rodičům a přítel by zařídil a dovezl až budu v porodnici.

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 11.07.09 17:07
:roll:

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:35

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.07.09 17:23
Zuzulenda

mě to nějak nejde načíst či co :? víš na to že je mi teprv 26 tak jsem v některých věcech dost konzerva, mám ráda tu jistotu, že ten kočár okouknu, ošahám, prodavačka mi řekne jak se skládá atd. a s reklamací není problém páč to zavezu ve městě víš…prostě zatím jen těm e-shopum moc nepropadla, ikdyž občas něco objednám, ale spíš oblečení páč tam doufám že reklamovat nebudu.

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.07.09 17:25
Zuzulenda

Jaj promin, už to jde, kočárek je to pěkný, ale já chci i vepředu velký kolečka víš, myslím, že pak u nás na severu kdy je plno sněhu tak abych vůbec vyjela z domu víš…

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 11.07.09 17:26

k

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:34

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 11.07.09 20:47

My doma u prvního kočár neměli do doby než se narodil, sice jsme ho koupili asi o měsíc dřív, ale nechali nám ho v obchodě, jakože schovaný…
U druhého to už bylo jasný, byl doma od samotných //
a u třetího taky,
ale teď ho budem dávat pryč (už dosloužil) a po mém, třetím těhu bych v 17tt kočárek nikdy nekoupila, ale to je můj zraněný a pesimistický názor…

rybička
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 11.07.09 21:51

Zdeni,
tak já jsem úplný opak všech předešlých mamin. Kočárek jsem si vybrala snad už ve 4 měsíci, ale čekala jsem na výsledky amina. Již od začátku jsem věděla, že na něj půjdu, takže to bylo jasný. Mám pravděpodobnost 1:33, že bude mé dítě postižené. Ve 20. týdnu jsem dostala výsledky a hned jsem kočárek objednala přes net. Došel tuším do týdne, já ho seskládala a celou dobu stál v děcáku. Přiznám se, že na tyto pověry nevěřím, když se něco má stát, tak se to stane a jedno, jestli máš kočár doma, u sousedů nebo v obchodě nebo si ho vybereš až po porodu.
Např. moje kamoška tyto věci nechtěla vůbec řešit, že vše koupí až na konci těhotenství. Od 25. týdne ležela na rizikovým s tím, že může kdykoliv porodit. Takže vesměs si věci vybírala z katalogu a přítel pak doma objednával přes net. Nakonec porodila v 32. týdnu zdravou holčičku. Takže tak.

radúna
Extra třída :D 11952 příspěvků 11.07.09 22:01

Jé, tak to já se taky přiznám, že pověry se mnou nic nedělají. Všechny věci jsem měla doma po prvním prckovi. Postýlku sice skládal manžel když jsem byla v porodnici, ale kočárek jsem si vyprala a složila sama někdy kolem 8. měsíce. Neměla jsem nijak potřebu všechny věci stěhovat k někomu do úschovy. Jak psala rybička, co se má stát, se stane…A já jsem typ člověka, co má všechno pěkně připravené, pak jsem v klidu. :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >