Quatro Macalu 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka.W
Nováček 1 příspěvek 07.07.09 18:14
Quatro Macalu 4

Ahojky maminy,tak nastal čas vybrat nějaký kočárek :lol: Dnes jsem se byla podívat v obchodě s kočárky a velmi se mi zalíbil kočárek Quatro Macalu 4, tak se vás chci zeptat jestli s ním některá z vás nemá nějaké zkušenosti. V realu vypadal fakt moc skvěle. Předem díky za vaše názory. S pozdravem Lenka. 8)

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.09 11:05

Ahojky, kočárek vypadá skvěle, jen se mi zdá, podle konstrukce, že bude mít polohování zad a nohou najednou. Nevím, jak se srozumitelně vyjádřit, ale mám pocit, že se naklápí celá sedačka a ne záda a nohy zvlášt. Stejně konstrukčně řešený kočárek mají známý od Babypointu a ještě jeden takový znám. A to je docela nevýhodné, obě kámošky už shání nový kočár, když dítě leží, tak má nohy nahoru a ne do roviny. Jinak vypadá báječně a cena taky super.
Radka, 2 děti, nepřihlášená jjelena

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.09 17:45

http://www.kocarky.cz/macaluu.wmv tady je video, kde je vidět, jak to je s polohováním nožiček a zad - je to nezávisle na sobě. Mě zarazila deklarovaná váha kočárku 16,7 kg, což mi přišlo docela dost - když jsi ho testovala v obchodě, nebyl těžký ?

Reg
Nováček 1 příspěvek 18.08.10 13:27
odpověď

Dobrý den, já mám již zmiňovaný kočár. Výhodou je lehká manipulace se skládáním kočáru. Nevýhodou je, že nelze u kočáru přehodit rukojeť, což má hodně kočárku, ale podle mého názoru je to nehorázný nesmysl přehazovat celou vaničku i s dítětem. Co se týká autosedačky nemá isofix, boudička je boudička neboudička, neplní absolutně funkci boudičky, a vzadu je našitá značka - Nesmysl!!!!!!!!!Ale taky má výhodu, můj syn má 3 měsíce a váží 6170 kg, takže vajíčko by nám asi za chvíli nebylo. Co se týká sporťáku, nemám ho vyzkoušený, ale je tam zase ta úžasná nášivka značky. Když někdo v recenzích píše, že je za dobrou cenu, nemyslím si, že s těmito nedostatky má dobrou cenu. Někdy je lepší zainvestovat o 2.000-3.000 Kč více a koupit si třeba Chicco, který lze koupit již za 11.000 Kč. Mnoho zdaru:potlesk: , pokud si ho koupíte a jsem s pozdravem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >