Kdy měřit bazální teplotu?

5140
11.2.10 19:03

Kdy měřit bazální teplotu??

Ahoj holky

Mám dotaz.Kdy měřit bazální teplotu??
Pokud budu doma tak ráno něž vylezu z postele to je mi asi jasné.

Ale chodím na směny a když budu po noční tak je to asi blbost néé???to měřit když přijdu po noční o půl osmé ráno to měřit :think: :think: no ale ted babo raď :think:

Jak to mám udělat??měřit až se vzbudím po noční ve dve odpoledne??? 8-o jsem nějak na mrtvém bodě :think:

Děkuju za každou radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12681
11.2.10 19:20

ahoj, pokud můžu poradit, tak já ji po noční měřím až vztanu, takže třeba po poledni, ale měřím to první měsíc a dost mě ty teploty lítají, buď je to tím, že měřím pokaždé v jinou hodinu a nebo je to anovulační křivka, ještě nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8949
11.2.10 21:15

Holky já myslím, že s těma směnama je to blbý… To vám asi to měření moc nevyjde. Možná zkusit jen v ty dny, kdy spíte normálně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
13.2.10 21:07

Z vlastní zkušenosti vím, že na BT má vliv hodně faktorů a pokud se neměří za stejných podmínek, tak je měření dost nepřesné, skoro bych řekla k ničemu. Kdyby šlo o pár hodin, tak bych přičetla (odečetla) nějakou desetinku, ale jestli vstáváte ve dvě, tak to je asi velký rozdíl. A měřit BT jen některé dny v měsíci, to asi taky smysl nemá. Viděla bych to spíš na ovulační testy, ale s těmi nemám žádné zkušenosti (já měřila BT a stačilo to).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
13.2.10 21:25

Jenomže po mě to chce gynekolog ohledně clostibegytu :think: :think: :think: :think:

na noční chodím tak 5 do měsíce a to mám pracovní dobu od 18-7 a domů dojdu tak v osm a jestli mám pak další noční tak dřív jak ve dvě nestávám :think:

A třeba kdybych po noční spala řekněme 1 - 2 hodiny nařídila si budík a změřila??to bude asi taky hodně nepřesné co??? :think: :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama