Reklama

kdy na KET?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skagirl
Povídálka 35 příspěvků 09.02.09 08:45
kdy na KET?

Ahojte, potrebovala bych poradit kdy jit na KET. Jsme po 1. ET, sice jeste neni jisty vysledek, ptz trasnfer byl minule utery,ale boli me tri dny bricho jako pred menzes, jsem samy jebak a mam presne takovou protivnou naladu jako pred menzes. uz to proste na sobe poznam. ja blbec jsme si navic udelala test (uz 6 dnu po transferu), ktery vysel krasne s jedinou carkou…no proste nedockava koza. tak se snazim se smirit s tim,ze to nevyslo, a planuju co dal. ono v te praci (jsme ucitelka a ty hodiny stejne nejak oducene byt musi, nejlepe tim ze psolou ucitele jineho predmetu, aby mu nemuseli nic zaplatit) je to taky pekne na houby, treba nastoupit a pak za nejakou dobu zas byt doma ty dva tydny. to bych radeji prodlouzila neschopenku do toho KETu. kdo mate zkusenosti s KETem, kdy jste teda do toho sli?hned dalsi cyklus? ajak to probiha? diky a vsem drzim pesti. 8)

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 09.02.09 11:11

Ahoj, mě teda říkali, že KET jde udělat hned další cyklus. Nakonec ale na mrazáku nezbylo nic. Byla jsem v podobné situaci jako ty, MS bolesti, dokonce krev 10 d po ET, ale taky stínek //, pak 5 týdnů proležených s hematomem, teď jsem ale 14 TT a zdá se to už dobré. Neházej flintu do žita.

renulas 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.10 15:23

to špinění až krvácení může být uhnízdění. U mě to bohužel byl opak. Já chodím na KET už 3 měsíc po sobě. Prý to nemá vliv na kvalitu a úspěšnost. Držím nám pěsti ať to konečně výjde!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >