Kdy na KET?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
skagirl
Povídálka 35 příspěvků 09.02.09 08:45
kdy na KET?

Ahojte, potrebovala bych poradit kdy jit na KET. Jsme po 1. ET, sice jeste neni jisty vysledek, ptz trasnfer byl minule utery,ale boli me tri dny bricho jako pred menzes, jsem samy jebak a mam presne takovou protivnou naladu jako pred menzes. uz to proste na sobe poznam. ja blbec jsme si navic udelala test (uz 6 dnu po transferu), ktery vysel krasne s jedinou carkou…no proste nedockava koza. tak se snazim se smirit s tim,ze to nevyslo, a planuju co dal. ono v te praci (jsme ucitelka a ty hodiny stejne nejak oducene byt musi, nejlepe tim ze psolou ucitele jineho predmetu, aby mu nemuseli nic zaplatit) je to taky pekne na houby, treba nastoupit a pak za nejakou dobu zas byt doma ty dva tydny. to bych radeji prodlouzila neschopenku do toho KETu. kdo mate zkusenosti s KETem, kdy jste teda do toho sli?hned dalsi cyklus? ajak to probiha? diky a vsem drzim pesti. 8)

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 09.02.09 11:11

Ahoj, mě teda říkali, že KET jde udělat hned další cyklus. Nakonec ale na mrazáku nezbylo nic. Byla jsem v podobné situaci jako ty, MS bolesti, dokonce krev 10 d po ET, ale taky stínek //, pak 5 týdnů proležených s hematomem, teď jsem ale 14 TT a zdá se to už dobré. Neházej flintu do žita.

renulas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.10 15:23

to špinění až krvácení může být uhnízdění. U mě to bohužel byl opak. Já chodím na KET už 3 měsíc po sobě. Prý to nemá vliv na kvalitu a úspěšnost. Držím nám pěsti ať to konečně výjde!

misicka455
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 21.10.18 20:27

Asi nás čeká příští měsíc ket. Mohu poprosit o shrnutí co nás čeká nemine :-)) čím se stimuluje , kdy utz , kdy se zavadí embryo? Pak opět 14 dnů klidový režim ? Bohužel se ivf neuskutečnilo kvůli Ohss a máme jen jedno v mražáku :-/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 21:15
@misicka455 píše:
Asi nás čeká příští měsíc ket. Mohu poprosit o shrnutí co nás čeká nemine :-)) čím se stimuluje , kdy utz , kdy se zavadí embryo? Pak opět 14 dnů klidový režim ? Bohužel se ivf neuskutečnilo kvůli Ohss a máme jen jedno v mražáku :-/

Byla jsem minulý měsíc, nejprve utz pak ovitrelle a 17 DEN na KET, krvácet jsem začala 7 dní po KET

misicka455
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 22.10.18 10:06
@Anonymní píše:
Byla jsem minulý měsíc, nejprve utz pak ovitrelle a 17 DEN na KET, krvácet jsem začala 7 dní po KET

díky , jejda jen tu injekci neeeee doufám, že existuje nějaká náhrada minule mi po ní bylo docela blbě :-/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >