Kdy navštívit CAR?

Anonymní
2.2.21 13:07

Kdy navštívit CAR?

Ahoj holky,
po jak dlouhé době jste se rozhodly jít do CAR nebo jinak řešit, že se zatím nezadařilo? Mně je 30, manželovi 43, v lednu 2019 jsem vysadila antikoncepci, gynekoložka mi na kontrole potvrdila, že je po vysazení vše OK. Cca do listopadu 2019 jsme tomu nechávali volný průběh, pak už jsem začala hlídat plodné dny, měřit bazální teplotu a dělat ovulační testy, bohužel stále nic. Cykly mám v pohodě 28 dní, ovulace taky probíhá. V létě 2020 na kontrole mi gynekoložka řekla, že ještě je čas to řešit, ale já se přiznám, že už jsem z toho trochu nervózní. :think: Manžel zatím nebyl na spermiogramu, a nevím, jestli ho tam poslat nebo rovnou řešit společně? Děkuji
PS: anonym, protože to nemusí všichni v našem okolí vědět, že se snažíme a nedaří se. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52384
2.2.21 13:22

Dva roky po vysazení antikoncepce? Objednala bych se klidně hned, minimálně na potřebná vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
2.2.21 13:27

Primarne je vzdy nejsnazsi vysetrit muze. Az bude mit on hotovy spermiogram, nechala bych na sebe hrabat ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1995
2.2.21 13:47

Změnila bych gynekoložku! po 2 letech neúspěchu bych to už měla řešit aktivně! Nám tenkrát řekla doktorka, že rok a potom už jsem byla na hormonálním profilu, manžel na spermiogramu, poté už jsme se objednali do CAR. První IVF bylo po cca 15 měsících do začátku snažení se o miminko. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3005
2.2.21 13:53

Nečekala bych ani minutu. A gynekolozka nemá evidentně o reprodukční gynekologii ani páru, pryč od ní, ta vám nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 14:03

Děkuju za rady a podporu :hug: nebyla jsem si jistá

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie