Kdy se dělá hormonální profil

Anonymní
1.1.21 19:02

Kdy se dělá hormonální profil

Holky, prosím vás o radu. Čekám až dostanu MS a pak jdu na gyndu na odběr krve ohledně hormonů. Doktorka říkala že mám dorazit 1 den co dostanu MS. Myslíte že když dorazím až 2-3 den že to neovlivní výsledky? Propocitala jsem si kdy mají mesicky dorazit a vychází mi to na patek-sobota, takže na krev dorazím až v pondělí :)

Jinak odběr se týká ohledně podezření na pcos, štítná zlaza atd

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1313
1.1.21 19:43

Ja měla jít až 2-3 dc, kdyby to vyšlo na víkend, tak i první nebo čtvrtý. Ale první mi přijde blby v tom, ze vlastně si nejsem jista, jestli jde zatím jen o špinění, nebo ms. Tak určitě přijít později nevadí :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
1.1.21 19:50

Mě tehdy doktorka řekla, že mám přijít 1-3 den MS, jak mi to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
1.1.21 20:12

Nevadí to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
1.1.21 20:19

Tak treba prolaktin by se mel testovat 2.-5.ty den cyklu. Hladiny hormonu se v prubehu cyklu samozrejme meni a tudiz dr z toho musi nejak vyjit, aby to dokazal/a porovnat s tim, jak by to melo byt a jak to ve skutecnosti mas. Ohledne SŽ by to melo byt ale jedno a u ostatnich uprimne nevim. Ale mam pocit, ze kamoska mi rikala, ze treba progesteron ji taky kontrolovali v nejaky presnejsi termin s ohledem k cyklu. Na gynde jsem na odbery na zakladni hormonalni profil sla tak, aby to bylo vypovidajici pro ten prolaktin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
1.1.21 20:38

Já mám jít teď a doktorka říkala že mám přijít čtvrtý den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat