Kdy se objevilo první znaménko?

145
15.11.20 20:38

Kdy se objevilo první znaménko?

Ahojky, zajímalo by mě, kdy jste vašim dětem našli první znaménko? Syn mel prvni okolo roka a teď malá má mesic a už má na stehně. Přijde mi to brzy ale říkám si ze to je asi symbolika. Já, moje segra i Mamka máme všechny znaménko na stehne, něco větší nez normální malinké. Jsem zvědavá na vaše odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.11.20 20:42

Taky me to zajima. Mam 5,5 mesicni holcicku a uz nejakou dobu ma uplne mašličkou tecku nad trislem. Podle me to je znamenko a taky me to prislo brzo. Takze tezko rict :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 20:47

@Sarusss Moje dcera se s ním narodila.

• Citovat
  • Nahlásit
3714
15.11.20 20:48

Určitě ještě před prvním rokem, cca někdy v období mezi půl a třičtvrtě rokem. Čtyřletý jich má už asi pět. Dvouletý zatím jedno. Já mám znamének opravdu hodně, chlap o něco méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11388
15.11.20 20:48

Od narozeni. Na stehne. V porodnici se ji to porad snazil nekdo umýt. Roste s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
15.11.20 20:50

@mag taky jsem se snažila to dneska umýt :mrgreen: ale je pravda ze já jsem co se týče znamenek jak dalmatin :lol: syn má téměř ve 3 letech dvě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.20 21:04

Malá se se znamínkem na krku narodila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
15.11.20 21:13

První dcera má cca od 2 měsíců na lýtku a to se zvětšuje, pak do dvou let se jí objevily ještě asi 3 maličké tečky. Já mám taky hodně znamének, několik už mám odstraněných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4976
15.11.20 21:54

Já jsem se narodila asi s 10 znaménkama. Některá velká, jiná menší. První dceři jsem našla znaménko okolo půl roka, mladší dcera nemá ještě žádné a to ji budou 3 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4976
15.11.20 21:55

Ještě! Hlavně všechna znaménka kontrolovat. Nepodceňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
15.11.20 22:42
@Sarusss píše:
Ahojky, zajímalo by mě, kdy jste vašim dětem našli první znaménko? Syn mel prvni okolo roka a teď malá má mesic a už má na stehně. Přijde mi to brzy ale říkám si ze to je asi symbolika. Já, moje segra i Mamka máme všechny znaménko na stehne, něco větší nez normální malinké. Jsem zvědavá na vaše odpovědi :kytka:

Naší dceři se objevilo znaménko také kolem roku. A pak i první pihy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
17.11.20 00:12

Klukovi kolem dvou let, u holky asi v pul roce. Zajimave je, ze u obou se prvni znamenko objevilo ve stejnych mistech jako mam ja. Na tvari a na noze. Jinak moc znaminek nemame. Ja ani muz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama