Kdy se zabalit do porodnice?

1102
2.1.09 13:37

kdy se zabalit do porodnice?

Kdy jste se začali balit do porodnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5648
2.1.09 13:46

ahojky ja byla sbalena cca 2 mes. pred porodem - tj. tak od 32.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
2.1.09 13:57

Já balalila v podstatě až těsně před porodem, nic porodu nenasvědčovalo a trochu jsem i hřešila na to, že máme do porodnice 10min, co by bylo třeba tak by mi rodina dovezla (ze mě si příklad moc neber :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
2.1.09 14:05

Rika se, ze se ma sbalit 2 mesice pred terminem, ze to muze prijit kdykoliv. Ja balila tak zhruba mesic, pekne postupne, jak jsem co nasla nebo koupila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
2.1.09 14:13

Já jsem zatím spokojena s tím, že vše, co budu zřejmě potřebovat, mám nakoupeno doma, seznam visí na lednici, a pak už to do té tašky snad někdy naskládám. Myslím, že pokud nepůjde o překotný porod, klidně to zvládnu i v nastupujících kontrakcích :-)
Horší je, že stále nemám vyprané mimivěci. Taky nevím, kdo mi je vyžehlí 8O :oops: :roll: :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
2.1.09 14:37

Já jsem se balila asi 3 týdny před termínem možná 4, ale jen tak nahrubo :lol: Dobalila jsem až v den odjezdu do porodnice tedy až s nástupem stahů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.1.09 14:56

Ahojky,tak ja balila az kdyz prisly kontrakce.Dalo se to v pohode stihnout,veci jsem mela doma,jen jsem je nandala do tasky.Nyni jsem uz ve 33tt sbalena,ale to je tim,ze nejak vic se vsim jancim.Jedno ditko doma a rikam si,ze pak muze byt kvalt…Jinak veci na mimi mam pripravene uz asi od pulky tehu a primo vecicky do porodky mam v autosedacce,kterou pak jen manzel vezme,az pro nas pojede.Preji stastny porod a zdrave miminko!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.1.09 15:02

vetsinu veci mas doma a sbaleno za ctvrt hodky(pokud jsou veci vyprane a vyzehlene pro mimi:)..ja taky balila pri kontrakcich,trvaly celou noc,mela jsem casu habadej:))

• Nahlásit
  • Citovat
2752
2.1.09 15:06

Já jsem tak nějak postupně kupovala věci a částečně sbaleno jsem měla asi 3 týdny před termínem + u tašky seznam, co ještě doplnit.
Sice se dá balit v kontrakcích, ale já jsem prostě chtěla mít jistotu, že mám vše, co pro svůj komfort budu potřebovat… Tj. abych v porodnici nebyla ve stresu, že mi něco chybí.. přece jen to máme 40 km.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
2.1.09 15:10

Jak mám daleko do porodu vidíš na metříku a stále nemám sbaleno do porodnice :? Ale už mám všechno nakoupeno , připraveno , jen se furt nemám k tomu abych to zabalila do tašky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
2.1.09 16:15

já pokaždé zabalila cca v 7měsíci a na lednici byl seznam věcí k dobalení (foťák, nabíječka, doklady…) Mám prostě radši věci nachystané dopředu i oblečení si raději chystám den dopředu večer. I klukům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
2.1.09 18:54

Ahoj, já byla taky pokaždé zabalená cca 6 týdnů před termínem, protože jeden nikdy neví :lol: Ale samozřejmě ne komplet, těsně před termínem jsem ale už měla tašku prakticky za dveřma :roll: Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5161
2.1.09 20:01

Já jsem balila až den předem. Nestíhali jsme - stavěli a zařizovali.
Mohla jsem si to dovolit, protože jsem si porod „naplánovala“ a byla jsem si tak jistá tím, že to vyjde, že jsem skutečně porodila jen 3h před „svým“ termínem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4329
3.1.09 11:37

Vzhledem k tomu, že mi MUDr. v 30.tt řekla,že se bojí abych nerodila dřív tak jsem měla od 31.tt zabaleno a pak jsem tam postupně dodávala blbosti takže jsem měla spoustu nepotřebných věcí :-d.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
3.1.09 13:09

Já tašku balila u obou dětí 3 týdny před termínem. Dcera se nakonec narodila skoro plánovaně SC 37+5 a malý se teď pro změnu rozhodl vylodit 11 dnů před termínem. Bylo to v noci, kdy mi praskla voda a na balení by čas nebyl. Stačily ty přesuny babičky kvůli hlídání malé, která se naštěstí v noci neprobudila. Ta by nám v to dělala trochu asi „hokej“ :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama