Kdy si hledat prací?

Anonymní
23.5.20 23:56

Kdy si hledát prací ?

V současné chvílí jsem na nemocenské a minimálně ještě měsíc budu. Tak přemýšlím zda si mám už hledat nové místo a nebo je ještě brzy.
Našla jsem totiž jednu fajn nabídku a ráda bych na ní odpověděla. Jen nevím zda li by na mě počkali a co jim napsat do emailu že si mám zájem o zaměstnaní, ale nastoupit mohu až za měsíc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

582
24.5.20 00:22

Ano, přesně tak to napiš.. Že máš zájem o nabízenou práci a nastoupit můžeš XX. XX.. Buď to vyjde nebo ne.. Nic tím neztratíš, když to zkusíš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
24.5.20 02:28

Já nych odpověděla na inzerát a čekala zda mě ppzvou k pohovoru a až tam nastínila kdy mohu nastoupit. Spousta lidí nejprve musí ukončit poměr jinde. Event. Kdyby na tebe hodně tlacili můžeš se pokusit nemocenskou ukončit i dřív. Ale že jsi momentálně na nemocenské bych nezmínila. Nemuselo by to dobře vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
24.5.20 03:02
@Anonymní píše:
V současné chvílí jsem na nemocenské a minimálně ještě měsíc budu. Tak přemýšlím zda si mám už hledat nové místo a nebo je ještě brzy.
Našla jsem totiž jednu fajn nabídku a ráda bych na ní odpověděla. Jen nevím zda li by na mě počkali a co jim napsat do emailu že si mám zájem o zaměstnaní, ale nastoupit mohu až za měsíc?

A až ti nemocenská skončí, tak v současné práci můžeš okamžitě skončit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
689
24.5.20 07:30

Napsala bych hned. Chvilku bude trvat než tě pozvou na pohovor, než skončí pohovory s ostatními uchazeči, než rozhodnou, komu dají přednost. Takže mesic úplně v pohodě. Až se tě budou ptát na příp. termín nástupu, řekneš datum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8487
24.5.20 07:49

Dost možná bude trvat skoro ten měsíc, než někdo vůbec zareaguje. Určitě hledej hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
24.5.20 08:37

Taky bych napsala hned, podrobnosti si povíte na místě. Hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1798
24.5.20 08:46

Ozvi se jim a az si te pozvou na pohovor, tak te urcite budou ptat, kdy muzes nastoupit. Na me vzdy pockali, az jsem ukoncila predesly pracovni pomer a nemeli s tim nikdy zadny problem. A to jsem vypoved podavala az po podepsane smlouve, v soucasne praci si na me pockali dokonce 4 mesice. Takze v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
25.5.20 11:43

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 23:46

Děkuji všem. :-) Po 6 letech si vybírám konečně prací kterou bych chtěla dělat a bavila by mě. Tak snad to vyjde (předtím jsem pracovala jen aby měla nějakou praxi :-D )

@marzanna píše:
A až ti nemocenská skončí, tak v současné práci můžeš okamžitě skončit?

jj Se zaměstnavatelem jsem dohodnutá na ukončení prac. poměru dohodou

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama