Kdy to řešit s doktorem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:24
Kdy to řešit s doktorem?

Holky, po jaké době snažení jste šly poprvé k doktorovi pro radu. My se snažíme už asi pět měsíců :roll: děkuji

Reakce:

bémusek
Kecalka 226 příspěvků 18.09.18 15:28
@Anonymní píše:
Holky, po jaké době snažení jste šly poprvé k doktorovi pro radu. My se snažíme už asi pět měsíců :roll: děkuji

Já jdu příští týden na preventivní prohlídku ke svojí gyndařce. Snažíme se od května a vím,že to je zatím krátká doba. Ale chci se s doktorkou poradit. Nebo co by mi doporučila na podporu snahy. Myslím, že nějaké vyšetření bude doktor řešit až tak po roce snažení. Možná se zkusit domluvit, aby zkontroloval ovulaci, že probíhá dobře. Zajít si na v době ovulace na ultrazvuk. To by asi byl ochotný udělat hned.

rozand
Závislačka 2965 příspěvků 18.09.18 15:29

Normální doba je i rok až dva. Kolik vám je?

tininas
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 18.09.18 15:39
@Anonymní píše:
Holky, po jaké době snažení jste šly poprvé k doktorovi pro radu. My se snažíme už asi pět měsíců :roll: děkuji

Ahoj.

A kolik Ti je?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:42

Já mam 23 let manžel má 26. Spíš jsem chtěla k doktorovi pro radu ne na nějaké vyšetření zatím. Vím, že je to krátká doba na nějaké vyšetření. .

rozand
Závislačka 2965 příspěvků 18.09.18 15:51

Rada je nestresovat, neřešit a užívat si milování :lol: . A brát kyselinu listovou, abys snížila rizika rozštěpů budoucího potomka.

Lekninka91
Extra třída :D 10276 příspěvků 18.09.18 16:23

Muj doktor to zacal resit asi po mesici, jenze jsem shodou okolnosti mela preventivku a ocividnej problem. :mrgreen:

vjerunqa
Závislačka 3057 příspěvků 18.09.18 16:54

Než jsem poprvé otěhotněla, trvalo to tři roky. S doktorem jsem to neřešila vůbec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 17:27

Já se snažím nestresovat a neřešit, ale holky kolem mě otěhotněly po měsíci či dvou a mě to začíná štvát. Kdysi jsem byla dva krát darovat vajíčka,tak se teď bojím jestli to nemá následek :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >