Když mám příznaky udělat test?

Anonymní
25.8.20 16:15

Když mám příznaky udělat test?

Ahoj holky, když mě bolí prsa a je možné že jsem těhotná tak už by to měl test ukázat že? Když už mám jakože příznaky. Je to takový všelijaký, mimčo chceme ale necháváme tomu volný průběh, ani netuším kdy máma ovulaci. Nechráněný sex byl minulé pondělí, cca týden před očekávanou MS která má teď 2 dny zpoždění. Nechci honit žádné duchy ne testech, jen jsem si říkala že když už mám možná příznaky tak test by to měl ukázat. Akorát je to jen týden, tak nevim jestli není brzo. Děkuju za každý názor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
701
25.8.20 16:29

Když už je zpoždění, tak test udělat. Když vyjde duch nebo negativní, tak ho prostě třeba za 3 dny zopakuješ, pokud ms stále nedorazí. Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
25.8.20 16:41

Jo a nechala bych test na ráno, ať je co nejspolehlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14241
25.8.20 17:08

Myslím, že týden po sexu je příliš brzy na příznaky. Počkala bych ještě pár dní a testovala, až bude zpoždění MS tak týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4778
25.8.20 17:55

Ráno udělej test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 18:32

@Bebeluska8 @mackA159 a není to opravdu brzo když je to jen týden? A tím zpožděním si nejsem až tak jistá, minulý měsíc jsem prodělala biochemické tak jestli to nemám nějak rozhozeny

• Citovat
  • Nahlásit
701
25.8.20 21:47
@Anonymní píše:
@Bebeluska8 @mackA159 a není to opravdu brzo když je to jen týden? A tím zpožděním si nejsem až tak jistá, minulý měsíc jsem prodělala biochemické tak jestli to nemám nějak rozhozeny

Tak tím testem nic nepokazíš. Některé ženské by přísahaly, že příznaky cítí už 2 dny po styku :lol: asi záleží i na ovulaci… nevím. Pokud tam bylo biochemko, může být, že cyklus je trochu rozhozený, tak třeba ještě 2, 3 dny počkej, pokud sama moc nevěříš, že na testu něco bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60499
26.8.20 00:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, když mě bolí prsa a je možné že jsem těhotná tak už by to měl test ukázat že? Když už mám jakože příznaky. Je to takový všelijaký, mimčo chceme ale necháváme tomu volný průběh, ani netuším kdy máma ovulaci. Nechráněný sex byl minulé pondělí, cca týden před očekávanou MS která má teď 2 dny zpoždění. Nechci honit žádné duchy ne testech, jen jsem si říkala že když už mám možná příznaky tak test by to měl ukázat. Akorát je to jen týden, tak nevim jestli není brzo. Děkuju za každý názor

Po týdnu nebudeš mít příznaky ani pozitivní test.. Ledaže by byl nechraneny sex ještě před timto..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 07:08

Tak dneska ráno v reálu je vidět víc, mám blbej foťák na mobilu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 07:11

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 07:31
@Anonymní píše: …

je tam druhá čárka ale tyhle testy dělají hodně duchy také jsem měla tyhle a nekolik a tehu jsem nebyla takže vem jiný a zkus ho

• Citovat
  • Nahlásit
127
26.8.20 08:15

Ahoj na takové příznaky je podle me jeste brzo, ale testem nic nepokazis. Zkus spis ty papirkove, ty jsou podle me nejlepší, navíc jsou tam dva. Plodné dny bývaji většinou v půlce cyklu, nějakých 14 dni plus minus před ms. Ja se cítila týden před MS nějak jinak, tak sem si dělala testy a každý den až do ms to sililo, byli tam duchové a pak sem to samozřejmě nedostala a bum, krasne čárky! Kazdopadne držím palce, at to dopadne podle tvých představ. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 09:10
@Anonymní píše:
je tam druhá čárka ale tyhle testy dělají hodně duchy také jsem měla tyhle a nekolik a tehu jsem nebyla takže vem jiný a zkus ho

Ale on to není duch, je to znatelná druhá čárka, navíc se tam objevila během minutky. Je to citlivost 25. Počkám 2 dny a udělám další

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 09:14

@Maky12345 ale já mám dneska 3 den vynechání ms. Když si tady pročteš pár diskuzí tak zjistíš že nespočet žen otěhotnělo týden před ms některé dokonce den před ms. Počítání plodných dní je orientační a každá žena to má jinak. Uvidíme, budu testovat s rozestupem dál.

• Citovat
  • Nahlásit
12
26.8.20 09:33
@Anonymní píše:
Ale on to není duch, je to znatelná druhá čárka, navíc se tam objevila během minutky. Je to citlivost 25. Počkám 2 dny a udělám další

Pokud je to 25 tak by to mělo být těhotenství. Ale nějak mi to nesedí, když sex byl před týdnem. To se teprve vajíčko začíná hnízdit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama