Když muž červená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 15:34
Kdyz muz cervena

Ahoj, jaka je pravdepodobnost ze se libite muzi, ktery kdyz s vama obcas mluvi tak zcervena? Neni to ten typ ktery by mel nizke sebevedomi nebo by pravidelne pri mluveni cervenal.. A co si myslite o delsich ocnich kontaktech? Co znamenaji mezi muzem a zenou?

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 24.04.19 15:41
@Anonymní píše:
Ahoj, jaka je pravdepodobnost ze se libite muzi, ktery kdyz s vama obcas mluvi tak zcervena? Neni to ten typ ktery by mel nizke sebevedomi nebo by pravidelne pri mluveni cervenal.. A co si myslite o delsich ocnich kontaktech? Co znamenaji mezi muzem a zenou?

Spíš je nejistý, ale líbit se mu můžeš. Já do očí dívám tomu, s kým mluvím. Delší pohledy by mohly zájem značit, ale lepší je si to ujasnit slovně. Jestli to ta stydlivka snese. Já na stydlivky moc nejsem… Tak leda v patnácti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 15:51

@Russet prave ze to stydlivka neni, je sebevedomi a mluvi normalne, jen jde videt ze obcas pri komunikaci semnou zcervena :D

Russet
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 24.04.19 15:54
@Anonymní píše:
@Russet prave ze to stydlivka neni, je sebevedomi a mluvi normalne, jen jde videt ze obcas pri komunikaci semnou zcervena :D

Možná je sebevědomÝ. Proč ho nepozveš na kafe?

Premek_Orac
Kelišová 5106 příspěvků 24.04.19 16:14
@Anonymní píše:
Ahoj, jaka je pravdepodobnost ze se libite muzi, ktery kdyz s vama obcas mluvi tak zcervena? Neni to ten typ ktery by mel nizke sebevedomi nebo by pravidelne pri mluveni cervenal.. A co si myslite o delsich ocnich kontaktech? Co znamenaji mezi muzem a zenou?

A jak moc zčervená? Jako v reklamě na Clavin? A růžky, růžky mu vyrazí? :-)
Určitě je to projev sympatií, možná nejistoty před tebou. Zas z toho ale nevyvozuj hned závěry, že po tobě touží a chce s tebou žít. Není nic horšího, než se nedovědět, jak to je, pokud je to pro tebe důležité. A tak pokud on je nesmělý tě třeba vzít po práci na kávu, můžeš to nenápadně zkusti ty ve stylu: mám dva lístky do divadla, kamarádka nemůže, nechceš jít se mnou?

kacakaca
Závislačka 2735 příspěvků 24.04.19 16:55

Na kafe ho nezvi, zrejme ma vysoky krevni tlak!

Russet
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 24.04.19 17:12
@kacakaca píše:
Na kafe ho nezvi, zrejme ma vysoky krevni tlak!

Nebo bere clavin a může hned. Na to kafe :jazyk:

opozice
Extra třída :D 14507 příspěvků 24.04.19 17:29
@Russet píše:
Možná je sebevědomÝ. Proč ho nepozveš na kafe?
:mrgreen: @Russet taktně upozornila na hrubku. :* :mavam:
Russet
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 24.04.19 19:23
@opozice píše: :mrgreen: @Russet taktně upozornila na hrubku. :* :mavam:

Už se tady na to nedá koukat :mrgreen:

opozice
Extra třída :D 14507 příspěvků 24.04.19 21:12
@Russet píše:
Už se tady na to nedá koukat :mrgreen:

vem si růžové brýle jako já. :mrgreen: ;)

Tomkins
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 24.04.19 23:55

Možná má jen atopický ekzém.

Váš příspěvek
Reklama