Stalking už přes rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 14:39
Stalking uz pres rok

Dobry den…uz pres rok me furt otravuje vyhledava a td.. kamoska se me jednou otala nestli neznám nekoho kdo ma oenize tak jsem navrhla znaameho..pár krat jsme spolu byly venku ale tim ze me bylo 17 a jemu 45? No tak nak…tak jsem to uplne utla… po domluve s ni mi napsal ze peníze pujdou preze me ze budu „prostrednik“ ok sla jsem pro to ja delalo to 7 8 tis.. a ze budu aj ja co mu to budu aj vracet..z toho jsem tak natesena nebyla pac byl pro me strasne obtezujici chlap.. ale co uz kamoska mela velkou krizi.. ok prejdeme k tomu… kámoška se potom na me vysrala.. furt mi rika jak je s nim v kontaktu ze mu penize posila pak ze nema jeho cislo uctu a buh vi co..zacal bejt na me agresivni tak jsem si ho blokla se slovy ze to pujcoval ji ma ji na fb tak at to neresi furt preze me a ja to neresila jak papusek… po mesici dvou mi zacal volat.. zacal mi vyhrozovat policajtama.. exekuci a td zniva sjem to s ni resila at to okamzite vrati..furt ty vymluvy ze si s nim volala a ze ji orej ignoruje a nezvedaa telefon… pak mi zas po nake dobe volal.. samozdrejme telefon a sms jsou v bloku tak ze z nrznameho cisla pod nazvem policie a bla bla.. jeho hlas jsem poznala tak ze jsem ho oslovila co to mele za blbosti..tam tam zase kecal ze s ni nikdy nemluvil.. na me podal trestni oznameni a exekuci kdyz ti za ni nezaplatim ja… ted je mi 19 a stale to neskoncilo kazdy den mi vola z neznameho cisla ktere nejde bloknout..kdyz mi vola cizi číslo rozklepu se ze je to on a pri tom to je nekdo upe jiny… na policajty nechci.. nechci ho videt (pred ukonceni schuzek s nim me celkem dobre rafl za ruku a zvysil hlad at neodchazim..a 2 metrovy hromotluk jeste aby z nej strach nesel..tak jsem zdrhala..)par krat se ukazal u domu…tak jsem se odstehovala k priteli.. a priteli uz to stve ze me stale vola ze ho nahlasi on..ale tam furt bude to ze je to muj a jeho problem a resit to musim stejne jaa.. jde jeste nak zablokovat nezname cisla..? Mam kredit..mobil.cz nove cislo tk nechci.. za mlada jsem si cislo menila co chvili pac mam stesti na exoty a uz jsme od taťky dostala nuz pod krk ze si to uz menit nebudu ted uz to mam vsude v nemocnici..u doktorek na uradeech a td a na odlitavani neni cas..ma to aspon nekdo podobne?..dekujii:D :zed: :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jeanny21
Kecalka 429 příspěvků 24.04.19 14:43

Ježíš, to se nedá číst :roll: ani jsem to nedočetla, jelikož jsem se ztratila…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 24.04.19 14:43

@Jeanny21 taky jsem to vzdala :lol:

vonajebohyne2
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 24.04.19 14:48

Takze ty sis od nejakeho lichvare pujcila prachy (celkem jedno pro koho) a hrozne te obtezuje, ze je chce zpatky a otravuje :think:?
Jako jo, to ma logiku.

Klopotkova
Extra třída :D 11626 příspěvků 24.04.19 14:52

Taky jsem to nedočetla.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 24.04.19 14:52

Peníze mu vrat a můžeš se přestat bát. Holt za blbost se platí.

pomme
Kecalka 263 příspěvků 24.04.19 15:04

Nevím jestli se tomu dá říkat stalking. Prostě chce vrátit svoje peníze. Jestli jsi v záležitosti jako ručitel, tak je chce po Tobě oprávněně. Vrať mu je a máš klid. Vzhledem k psanému projevu předpokládámal, že už do školy nechodíš a tak si něco vyděláš. Pak je otázka jestli na to máte nějaké lejstro. Pokud ne (což je pravděpodobné když vám nebylo 18), tak na vás nemůže a můžeš ho udat na policii za obtěžování. Ale být váma zachovám mravní čistotu, peníze vraťte a máte klid.

Ou
Echt Kelišová 7763 příspěvků 24.04.19 15:05

To není stalking, to je věřitel, kterého jste okradly o prachy.

Respektive budeš se muset přiznat svým rodičům a nějak to budete muset řešit, ideálně i s rodiči té druhé nádhery.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 24.04.19 15:16
@Anonymní píše:
Dobry den…uz pres rok me furt otravuje vyhledava a td.. kamoska se me jednou otala nestli neznám nekoho kdo ma oenize tak jsem navrhla znaameho..pár krat jsme spolu byly venku ale tim ze me bylo 17 a jemu 45? No tak nak…tak jsem to uplne utla… po domluve s ni mi napsal ze peníze pujdou preze me ze budu „prostrednik“ ok sla jsem pro to ja delalo to 7 8 tis.. a ze budu aj ja co mu to budu aj vracet..z toho jsem tak natesena nebyla pac byl pro me strasne obtezujici chlap.. ale co uz kamoska mela velkou krizi.. ok prejdeme k tomu… kámoška se potom na me vysrala.. furt mi rika jak je s nim v kontaktu ze mu penize posila pak ze nema jeho cislo uctu a buh vi co..zacal bejt na me agresivni tak jsem si ho blokla se slovy ze to pujcoval ji ma ji na fb tak at to neresi furt preze me a ja to neresila jak papusek… po mesici dvou mi zacal volat.. zacal mi vyhrozovat policajtama.. exekuci a td zniva sjem to s ni resila at to okamzite vrati..furt ty vymluvy ze si s nim volala a ze ji orej ignoruje a nezvedaa telefon… pak mi zas po nake dobe volal.. samozdrejme telefon a sms jsou v bloku tak ze z nrznameho cisla pod nazvem policie a bla bla.. jeho hlas jsem poznala tak ze jsem ho oslovila co to mele za blbosti..tam tam zase kecal ze s ni nikdy nemluvil.. na me podal trestni oznameni a exekuci kdyz ti za ni nezaplatim ja… ted je mi 19 a stale to neskoncilo kazdy den mi vola z neznameho cisla ktere nejde bloknout..kdyz mi vola cizi číslo rozklepu se ze je to on a pri tom to je nekdo upe jiny… na policajty nechci.. nechci ho videt (pred ukonceni schuzek s nim me celkem dobre rafl za ruku a zvysil hlad at neodchazim..a 2 metrovy hromotluk jeste aby z nej strach nesel..tak jsem zdrhala..)par krat se ukazal u domu…tak jsem se odstehovala k priteli.. a priteli uz to stve ze me stale vola ze ho nahlasi on..ale tam furt bude to ze je to muj a jeho problem a resit to musim stejne jaa.. jde jeste nak zablokovat nezname cisla..? Mam kredit..mobil.cz nove cislo tk nechci.. za mlada jsem si cislo menila co chvili pac mam stesti na exoty a uz jsme od taťky dostala nuz pod krk ze si to uz menit nebudu ted uz to mam vsude v nemocnici..u doktorek na uradeech a td a na odlitavani neni cas..ma to aspon nekdo podobne?..dekujii:D :zed: :hug:

Tak to zaplať a budeš mít pokoj a pak to dostaň z kámošky.

Lalelale
Závislačka 4746 příspěvků 24.04.19 15:17
@Jeanny21 píše:

Vzdala jsem po třech větách, strašný

yarenka777
Kecalka 240 příspěvků 24.04.19 15:29
@Jeanny21 píše:

Souhlasím, ani já jsem to nedočetla. Hrůza psaného projevu.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 24.04.19 15:38

On chce jen svoje prachy který mu dluzis! Takže to zaplať a pak si to vyřiď s kámoškou když se na tebe vysrala a neplatí to :roll: :nevim:

Hegy
Kecalka 138 příspěvků 24.04.19 15:45

Ježiši, kdo to psal? Hrůza…to se nedá…

Janli
Echt Kelišová 8857 příspěvků 24.04.19 15:51

Ne beruško, stallking to není. Tomu se říká vymáhání dluhů. Vraťte mu peníze a máš od něj pokoj. Nebo jdi na policii a nech je, ať to rozhodnou. Ale nestěžuj si! Leda tak na vlastní hloupost.

Monchichik
Echt Kelišová 8680 příspěvků 24.04.19 15:58

Tak sis půjčila peníze, tak je vrať a nikdo ti nebude kvůli tomu volat. Co jako čekáš, že ti ty peníze daruje?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama