Když nechce spát

78
23.11.15 10:11

když nechce spát

Dobrý den. Mám skoro 5-ti měsíční holčičku a už delší dobu se potácím s problémem spaní… Má daný režim, ale i přes to bohužel se nám nedaří večerní spánek (nebo spíše pozdě odpolední) před velkým spaním. Dcerka je vzhůru vždy 2 hodiny, následuje půl až 1 h spánek a opět 2 hodiny vzhůru…tedy pokud spí celou hodinu. Pokud spí jen půl hodiny, výdrží být vzhůru 1,5 hodiny. Odpoledle vstává kolem 4 hodiny a ať dělám, co dělám, už spinkat nejde…v 7 večer se jde koupat a o půl 8 je v postýlce a usíná. Od 4 hodin, kdy vstane jí pořád chovám a nemůžu jí položit, protože nastává šílený pláč, je vyřízená, unavená a ospalá, ale bohužel ani uspávání v náruči nepomůže. Zkoušela jsem i kočárek, ale bojí se tmy a touto dobou už je venku tma, takže křičí i v kočárku. Trvá to už přes 2 měsíce, předtím jsem jí rozsvítila lampičku u postýlky a v klidu usnula, ale teď ať dělám co dělám, stejně neusne. Chtěla bych se zeptat, zda s tím někdo nemá zkušenosti a jak na to vyzráli…děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.11.15 10:15

@Luccik6 Dobrý den, měla jsem ještě jeden kočárek v bytě a uspávala v něm - pokud nezabralo ani to, tak jsem mrně šoupla do Manducy - ta fungovala pokaždé super a měla jsem volné ruce. Malý v ní byl hodný a když nechtěl spinkat tak jen vyčuhoval ven a pozoroval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
23.11.15 10:26

Já kočárek v bytě mám, parkuji s ním v šatně, ale nezkoušela jsem jí uspávat v kočárku doma. nosím jí v šátku, je tam spokojená, ale nikdy tam neusne. Děkuji za reakci a kočárek dneska vyzkouším :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 11:17

Mam 14,5 mes nocniho draka spi sama ve dve v nocí se probudi vydrží do 5 pres den spi jednou trva to tyden a ja jsem k. o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama