Neumi usinat

1262
22.11.15 15:15

Neumi usinat

Ahoj synek ma 11mesicu a stále neumi usinat. Dopoledne spí v kočárku venku, ale odpoledne je nadlidsky výkon ho uspat.
Ráno vstává většinou kolem půl osmé a za dvě hod už knoura na spaní. Tak se jde ven, to spí tak do půl dvanácté. Pak oběd, a od jedné hod je opět uknourany. dostane prso, tak je klid. Ale vyžaduje ho co hod a stejně sou tři a nespí. Pak je samozřejmě do vecera protivný. A když usne cca kolem půl sedmé vzbudí ho vždy starší. Tak ze jde spát až po 23hod. jinak chodí kolem 21hod. Dříve usnul u prsa. Teď ho vyžaduje ale neusne.
mám mu zrušit dopolední spaní,…děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1482
22.11.15 15:45

@Pajoš Ahoj, já bych dopo spánek nerušila. Mám 11 měs. synáčka, který měl taky velké problémy s usínáním. Vyřešila jsem to tak, že jsem ho nenechala spát v kočárku. Chodíme kvůli tomu ven až odpoledne, prostě si musí nejdřív odpočnout. Probíhalo to tak, že asi dva měsíce prostě kdykoli byl unavený, tak jsem ho dala dopoledne spinkat. Byla jsem celou dobu s ním, dávala lahvičku, zpívala ukolébavky, povídala pohádky. Pokud do půl hodiny neusnul, šlo se z ložnice pryč a za nějakou dobu jsme to zkusili znova. Bylo to dost náročný, během dopoledne jsem třeba takhle čtyřikrát na půl hodiny uspávala, alenakonec se to naučil a teď každý den v 11 usne a hodinu až tři spí. Pak jde spát až v sedm večer. Trvalo to ale asi dva měsíce. Hlavně jsem se snažila, aby ho uspávání nestresovalo, ony ty děti mají spánek jako za trest, nechápu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
22.11.15 15:46

Nerusila bych spani. Podle me jeste potrebuje dopo i odpo spanek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
22.11.15 16:25

@Pajoš A odpoledne by v kočáru neusnul?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1262
22.11.15 16:32

Určitě by usnul.Ale mám i starší a kolikrát je nemocná. Tak ze ven se nejde a hlavne představa ze trávím půl dne venku a práce doma stojí. Moc mě to právě nepasuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
22.11.15 20:13

Já mám sice mladší dítě, ale máme to podobně. Jediné co nám zabírá (i když z toho nejsem nadšená), je, že ho i přes den - kdykoli je třeba postě dám do kočáru a uprostřed obýváku „uhoupu“. V postýlce ani v mé posteli při kojení neusne, a když tak jen na chviličku a za pět minut už zase pláče, oči unavené… Kočárek je jediné co zabralo, i když nevím, jak to budeme řešit později. v kočárku asi nemůže spát navěky… Jediné kdy mi usne naprosto v pohodě a bez problémů ve své postýlce, je večer, když ho po koupání dávám spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
22.11.15 21:11

Mě teda spí naše 15 měsíční přes den taky jen v kočáře, ale někdy stačí jí tam jen přikurtovat a usne, někdy chvilku podrncám, třeba na ni pustím čerstvý vzduch, nejezdím pak, jen zaparkuju na terase nebo v garáži. Taky máme ještě starší, takže když mladší spí, věnuju se jí (ta už bohužel přes poledne nespí). Dneska jsme nebyli se starší doma, přijedeme po poledni a zázrak, malá spala v postýlce, manžel jí tam uspal! Já to už taky zkoušela, ale stála v postýlce a skotačila. Večer tam teď usíná celkem dobře, hodně se to časem zlepšilo, taky byly časté „večírky“ s malou. Tak pokud máš možnost uspat v kočáře, není nutné jezdit dvě hodiny venku. Ono se to časem srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama