Reklama

Kendamil pokračovací mléko - odmítá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mimi08
Nováček 6 příspěvků 20.08.18 19:22
Kendamil 2 pokračovací mléko - odmítá

Ahoj holky, od 2 měsíce je malá plně na UM, od začátku měla problém se stolicí, šílená zácpa po každém druhu UM, každé 3 dny jsme musely rourkovat + často zvracela. Pak jsem se dočetla o mléku Kendamil, malá po něm začala krásně kakat 3× denně a přestala zvracet, aktuálně má malá 6 měsíců, tudíž jsem nasadila Kendamil 2 pokračovací mleko a odmítá - chuťové mi přijde stejné jako 1. Našla jsem doma ještě neotevremou krabici Hami 1, které jsme používaly před tímto, tak jsem ji ho zkusila dát teď na noc a pije krásně, zkusila jsem prohodit lahvičky a opět Kendamil 2 odmítá. Co s tím? Zkusit jiné mleko 2 od 6 mesicu? Mám strach, že opět budeme jako dříve se zácpou a zvracením :( Děkuji předem za rady!

Reklama

Reakce:

zuzan
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 20.08.18 21:00

Tak toto mléko neznám zkusila bych ředit tou jedničkou a postupně ubírat až bude jen na dvojce.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >