Kendamil pokračovací mléko - odmítá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mimi08
Povídálka 13 příspěvků 20.08.18 19:22
Kendamil 2 pokračovací mléko - odmítá

Ahoj holky, od 2 měsíce je malá plně na UM, od začátku měla problém se stolicí, šílená zácpa po každém druhu UM, každé 3 dny jsme musely rourkovat + často zvracela. Pak jsem se dočetla o mléku Kendamil, malá po něm začala krásně kakat 3× denně a přestala zvracet, aktuálně má malá 6 měsíců, tudíž jsem nasadila Kendamil 2 pokračovací mleko a odmítá - chuťové mi přijde stejné jako 1. Našla jsem doma ještě neotevremou krabici Hami 1, které jsme používaly před tímto, tak jsem ji ho zkusila dát teď na noc a pije krásně, zkusila jsem prohodit lahvičky a opět Kendamil 2 odmítá. Co s tím? Zkusit jiné mleko 2 od 6 mesicu? Mám strach, že opět budeme jako dříve se zácpou a zvracením :( Děkuji předem za rady!

Reakce:
zuzan
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 20.08.18 21:00

Tak toto mléko neznám zkusila bych ředit tou jedničkou a postupně ubírat až bude jen na dvojce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >