Reklama

Zoufalá z umělé výživy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 20.08.18 05:42
Zoufalá z UM

Zdravím všechny maminky. Mám chlapečka, kterému jsou 3týdny a rozhodně to nejsou 3 týdny pohody a vůbec krásného období. Chlapeček trpí na koliky. Prostě se pořádně nevyprdí, každý den se svíjí, křičí a nakonec stejně musíme použít rourku. Poslední UM Hami sedělo chvilku a pak to zase začalo. Včera jsem koupili s manželem Sunar Expert proti ublinkání a kolikám a nyní jsem zase musela použít rourku. Stolice tuhá, dítě samozřejmě neklidné a ve mě jsou pocity, že bych si šla hodit. Bereme i Biogayu či jak se to jmenuje, ted jsem začali kapat kapky baby calm, cvičíme, ale prostě nic nezabírá. Už jsem fakt zoufalá… Jak dlouho mám zkoušet nové UM? ----eventuálně je ještě nějaká rada :-(

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 20.08.18 06:18

Mléko jsi zkusila sotva 24 hod, musíš vydržet..Samozřejmě i přes kapky a výběr mléka bude syn zřejmě trpět na bolesti břicha, ale to období časem pomine..Kup si i rýžový polštářek a nahřívej jím bříško, cvič nožičkama a rourku použij jako poslední…

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 20.08.18 06:26

Ahojky. Novou znacku UM je potreba ponechat vzdycky minimalne 2 tydny, nez si na nej zazivani zvykne (samozrejme pokud teda nezpusobuje ono primo nejakou absolutne neadekvatni reakci, coz mi z popisu neprijde) … to caste stridani to jen zhorsuje ;). Mleka proti ublinkavani jsou zahustovana=casto se po nich detem hure kaka. U nas na brisko pomohlo kapnout do kazde lahvicky pred krmenim Infacol, nahrivaci polstarek, masticka Pupik, Biogaya, cvicit nozkama, nosit casto v klubicku a vydrzet… vlastne nejvice pomohlo vydrzet a okolo 4 mesicu jako kdyz utne :lol: Neboj-srovna se to… a kazdemu pomaha neco jineho… proste je treba zkouset a vydrzet… ;)

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 20.08.18 06:29

U te Biogayi take trva nekolik tydnu, nez se projevi jeji efekt (nez se strevo bakterialne osidli)… takze proste to chce trpelivost… a u nas podle me akutne zabiral ten Infacol (stejna ucinna latka jako Espumisan, ale Espumisan u nas nezabiral-proste to ma kazde mrne jinak) :kytka:

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 20.08.18 07:13

Jak přes kopírák to bylo u nás, ale náš malej měl stolici normalní, byl to KISS syndrom. Po odblokování kaká normálně každý den, jinak taky denně rourka a pláč. Jinak mléko měl ze začátku Nutrilon ( několik druhů - nejdřív ProFutura, to měl stolici taky tužší, pak Comfort, pak na ABKM ), pak Beba proti kolikám, to měl úplně tuhý a nakonec Hipp HA Combiotik a u toho jsme zůstali, teď postupně přecházím na klasiku Bio Combiotik a stolici má ukázkovou, bolení se mu s Hippem srovnalo.

LindaPraha
Extra třída :D 13062 příspěvků 20.08.18 07:15

@hanabenešová ja obe deti kojene a obe na koliky trpely. Do pul roku jsem vecer masirovala brisko Pupikem, nahrivala fenem a do postele jeste na brisko davala nahrate pecicky. Opravdu pakarna, ale pak v noci tak strasne nebrecely kvuli brichu. Zkus to i pres den. UM vydrz. Nezkousela jsi Hipp? Mladsi ho mel na noc a dobre, jine mu nesedlo. Taky me napada, zda nedavas mleko moc teple. To mi mladsi taky pak rval s bolenim bricha, ldyz mel teple (pro me Ok), ale na bricho to pro nej bylo asi moc :nevim:

Maritina
Kecalka 138 příspěvků 20.08.18 07:18

Zkus mlicko babylove bio z dmka,je super.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 209 příspěvků 20.08.18 07:19

Dobrý den, jak už je tu zmiňováno měníte značku UM příliš brzy. Vím, že je to hrozné čekat takovou dobu na výsledek, ale tělo tak rychle nezareaguje. Nám pomohl až Hipp. Stolice se po něm zpravidelnila z až pěti dní na ob den a kroucení také hodně polevilo. Hodně štěstí.

czaky
Závislačka 2530 příspěvků 20.08.18 07:46

Taky doporucuju hipp combiotik, navic jsme meli nahrivaci polstarek s tresnovejma peckama a brisko jsme masirovali fenyklovym olejickem od hadka. Ten jsme davali i malinkou kapku na dudlik.

Janatans
Stálice 99 příspěvků 20.08.18 07:46

Každé dítě je jiné, ale synovi také hodně pomohlo, když jsme přešli na Hipp Combiotik. Do každého jídla jsem dávala i Espumisan, před pitím vždy cvičit na bříško a pokrčovat nožičky. Dost pomáhá i ten nahřátý polštářek nebo koupání ve vaničce. V porodnici radila sestřička i kontakt miminka s matkou na holou kůži.

Syn tak tlačil, že nemohl ani pít mléko, vyčerpal se pak do té míry, že nemohl už sát. Byl teda nedonošený, ale až Espumisan pomohl, aby ho pustili z porodnice. Držim palce, ať se to brzy zlepší, až se začne mimčo hýbat, půjde to lépe :srdce:

hanabenešová
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 20.08.18 10:01
Hipp

Hipp jsme měli v porodnici a bylo to peklo. Brečel a brečel, i v porodnici nám dávali kapičky. Jinak malej mi dneska sunar odmítá, prostě mu tohle mléko nejede :-( Strašně bych chtěla, aby moje miminko bylo spokojené, ale c tady čtu a co jsem si nyní vyslechla, tak do 3měsíců to může být opravdu pekelné. :-(

hanabenešová
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 20.08.18 10:04
Baby calm

@Janatans Espumisan nám nepomohl vůbec. Na bolení bříška trošku pomáhá baby calm, ale žádný zázrak. Snad se to samo srovná, je to fakt hrůza a cítím se jak naprosto neschopná matka. :-(

Joyful
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 20.08.18 10:08

U prvního dítěte taky všechny mléka hrůza, u druhého jsem zkusila Bebivitu a super, mnohem lepší. A hodně dávat přes den na bříško. Okolo 4. měsíce se to opravdu zlepší, chce to vydržet. Tímhle si projde téměř každá máma, takže hlavu vzhůru.

hanabenešová
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 20.08.18 12:58
Děkuji

@Joyful Děkuji za podporu.

Janatans
Stálice 99 příspěvků 20.08.18 14:04

@hanabenešová Nebojte, určitě se to zlepší. Některé věci nejdou bohužel ovlivnit, tohle je podle mne i jedna z nich. Chápu, že vás to trápí, ale určitě si vedete skvěle, není vám to jedno a to je nejdůležitější.

Nevím, jestli vám to pomůže, ale u syna se cítím neschopně skoro pořád, a to už mám starší dceru. Je to takový náročný klient, běžné postupy na něj moc neplatí, tak si taky připadám jak blázen :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >