Reklama

Koliky, jaké UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 18:20
Koliky, jaké UM?

Ráda bych poprosila o radu. Jsme již na třetím mléce. První v porodnici Hipp, což malému způsobovalo opravdu silné křeče, probrečel noci, pak Kendamilk, to sice malému chutnalo, ale také nás potkala zácpa a bolení. Nyní používáme Hami a je to malinko lepší, ale je pravdou, že i tak musím občas použít rektální roukru. :-( Proto mě zaujal hlavně ten Sunar Expert, ale nemám nikoho v okolí, kdo by ho zkusil. Jinak používáme asi 6den Biogaya kapky a „espumisan“ či jak se to jmenuje (5kapek do lahvičky). S malým cvičím, ale ty prdíky nás prostě zlobí a tak hledám mléko, které by nám ještě trochu více pomohlo, ale tápu. :-) Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 18.08.18 18:59

ja Sunar Expert (ar/ac) dávala synovi, a byla to ta nejlepší volba - upravila se stolice, konečne (!!!) přestal házet šavle a dokonce pomohl i s bolenim bricha (to beru jako bonus). ja mohu jen doporučit.

cookies321
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 18.08.18 19:01

Dávala jsem Nutrilon anti-coliks, myslím že se to tak píše. Nemůžu si ho vynachválit. Ale ta cena :zed:

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 17:57

Nám jediné co pomohlo nestle Beba je speciálně na větry a kolíky trpěl do dvou a půl roku

hanabenešová
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 11:01
Hami

@Nancyy Tak jsme stále na Hami a prostě si musíme pomáhat rourkou a čekáme, jestli se to začne lámat 3-5měsíc. Některé dny jsou lepší, některé ne. :-(

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 11:14

@hanabenešová tak tak u nás to tak bylo celou dobu :,( horka koupel , namazat masírovat bříško , kapky rourka a ještě spesl mliko :lol: nepomohlo naprosto nic od drahých kapek po nejlevnější . Tepla plinecka na bříško ještě . Jsem zvědavá ještě ted na druhé taky čekáme každým dnem chlapečka :-)

hanabenešová
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 11:21
UM

@Nancyy K chlapečkovi gratuluji :-) a snad to bude tentokrát lepší. Mě tohle stačí jednou, mám pěkného divocha a vzhledem k věku, už bychom s manželem další dítě nedali :-D

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 15:55

@hanabenešová dekuji ja mam rozdíl od kluků teda bude 7,5 let tak uvidíme co to udela ????no mam z toho hrůzu . Rodila jsem ve 25 a ted těsně před 34 a rozdíl šílený cele tehu ???? :lol: a ty mas holčičku nebo kluka ? Se říká ze na to vic trpí kluci

hanabenešová
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 17:38

@Nancyy Mám kluka a jmenuje se Edvard, no a je mu 7týdnu.

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 20:22

@hanabenešová jeee to je krásný :srdce: :lol: ale neboj ono se to napraví . On mi nejvíc pomohl dětský doktor , ale byl to boj no

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama