KET a vše po něm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tenyska
Nováček 4 příspěvky 31.10.18 12:32
KET a vše po něm

Nazdárek děvčata,
vzhledem k několika neúspěšným pokusům o mimčo bych se s vámi ráda podělila o zážitky z KET. Je mi 26, až na nízkou děložní sliznici jsem zcela v pořádku, problém je u partnera(špatný spermiogram). IVF jsem absolvovala jednou, bez úspěchu, pak dvakrát na KET. Při ketu se jednou nezadařilo, podruhé ano (měla jsem dvě vajíčka). Mé příznaky byly, oteklá prsa, tahání levého vaječníku, bolest hlavy, bolest v kříži a samotný pocit (šestý smysl) že to vyšlo. Ducha jsem na testu viděla už 8. den po KET. Bohužel, z neznámých příčin to 16. den odešlo. Nyní jsem po dalším pokusu KEt. Zase dvě cibulky. Od prvního dne nafouklé břicho (2 dny) pak najednou nic. Pak otekly prsa, bolest v zádech (postupně od hora dolu), bolest hlavy. ducha jsem viděla 6. den po ket. 4 den jsem měla krizi že to pujde ven ale naštěstí vše ok. Tím vším jsem chtěla říct, že se děvčata nebojte. Ono to vyjde. Když nebudete panikařit, stresovat se tím a nebudete na to myslet ve dne v noci, tak se zadaří. A těm co říkají, no jo, jí je 26 a bude poučovat, tak pro ně mám odpověď. i KDYŽ JSEM ZCELA FIZICKY ZDRAVÁ, PSYCHIKA NA MĚ NECHÁVALA NÁSLEDKY STEJNĚ JAKO U STARŠÍCH DAM.

Reakce:
stinga
Závislačka 4851 příspěvků 3 inzeráty 31.10.18 12:56

@Tenyska a proč to zakládáš 3× proboha?!

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 31.10.18 13:49
@stinga píše:
@Tenyska a proč to zakládáš 3× proboha?!

Taky nechapu ale tak opakovani je matkou moudrosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kdyby jsme nahodou zapomely, ze ten boj neni marny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Celina
Závislačka 3890 příspěvků 31.10.18 14:09

Tak tohle bych napsala možná po porodu, dřív teda určitě ne :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >