KET a vše po něm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tenyska
Nováček 4 příspěvky 31.10.18 12:32
KET a vše po něm

Nazdárek děvčata,
vzhledem k několika neúspěšným pokusům o mimčo bych se s vámi ráda podělila o zážitky z KET. Je mi 26, až na nízkou děložní sliznici jsem zcela v pořádku, problém je u partnera(špatný spermiogram). IVF jsem absolvovala jednou, bez úspěchu, pak dvakrát na KET. Při ketu se jednou nezadařilo, podruhé ano (měla jsem dvě vajíčka). Mé příznaky byly, oteklá prsa, tahání levého vaječníku, bolest hlavy, bolest v kříži a samotný pocit (šestý smysl) že to vyšlo. Ducha jsem na testu viděla už 8. den po KET. Bohužel, z neznámých příčin to 16. den odešlo. Nyní jsem po dalším pokusu KEt. Zase dvě cibulky. Od prvního dne nafouklé břicho (2 dny) pak najednou nic. Pak otekly prsa, bolest v zádech (postupně od hora dolu), bolest hlavy. ducha jsem viděla 6. den po ket. 4 den jsem měla krizi že to pujde ven ale naštěstí vše ok. Tím vším jsem chtěla říct, že se děvčata nebojte. Ono to vyjde. Když nebudete panikařit, stresovat se tím a nebudete na to myslet ve dne v noci, tak se zadaří. A těm co říkají, no jo, jí je 26 a bude poučovat, tak pro ně mám odpověď. i KDYŽ JSEM ZCELA FIZICKY ZDRAVÁ, PSYCHIKA NA MĚ NECHÁVALA NÁSLEDKY STEJNĚ JAKO U STARŠÍCH DAM.

Reakce:

stinga
Závislačka 4166 příspěvků 6 inzerátů 31.10.18 12:56

@Tenyska a proč to zakládáš 3× proboha?!

Reaskiller
Kelišová 5371 příspěvků 31.10.18 13:49
@stinga píše:
@Tenyska a proč to zakládáš 3× proboha?!

Taky nechapu ale tak opakovani je matkou moudrosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kdyby jsme nahodou zapomely, ze ten boj neni marny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3313 příspěvků 31.10.18 14:09

Tak tohle bych napsala možná po porodu, dřív teda určitě ne :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >