Pořád NEtěhotná!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 22:46
Pořád NEtěhotná!

Ahoj snažilky.
Prosím předem aby jste mě neukamenovaly. Ale musím se přiznat, že jsem zoufalá :roll: o miminko se snažíme 6. cyklus, chápu, že pro některé to je málo, že se snaží třeba rok a víc. Ale pro mě je to strašná doba :,( začínám mít strach, že je něco špatně. Prosím poraďte, jak jste se vyrovnávaly vy s čekáním, jak na „TO NEMYSLET“, popřípadě jak tomu dopomoct?
Prosím buďte empatické a nepište mi hned nepříjemné komentáře.
Ještě bych chtěla dodat, že jsem byla dva krát darovat vajíčka (doufám, že to nemá teď špatný vliv)
Mě je 21 a partnerovi 26.
Děkuji :*

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 22:53

Nepocitala jsem ovulaci, neresila jsem nic takoveho… netrvalo to tak dlouho, jak u tebe, ale i tak si pamatuju zklamani, kdyz to nebylo „hned“… radu jak vydrzet nemam, kazdopadne i kdyz jsem cyklus a nic podobneho neresila, zacla jsem davat nohy za hlavu aspon na chvili … a zadarilo se druhy mesic … vim ze to jsou babske rady a mozna uplne nefunkcni a byla to haluz, ale tak to proste u me bylo :nevim:
Jinak jsem o deset let starsi nez ty, HA jsem brala od 16 az do ted. Prosim anonym - choulostive- nebo smazat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 22:55
@Anonymní píše:
Nepocitala jsem ovulaci, neresila jsem nic takoveho… netrvalo to tak dlouho, jak u tebe, ale i tak si pamatuju zklamani, kdyz to nebylo „hned“… radu jak vydrzet nemam, kazdopadne i kdyz jsem cyklus a nic podobneho neresila, zacla jsem davat nohy za hlavu aspon na chvili … a zadarilo se druhy mesic … vim ze to jsou babske rady a mozna uplne nefunkcni a byla to haluz, ale tak to proste u me bylo :nevim:
Jinak jsem o deset let starsi nez ty, HA jsem brala od 16 az do ted. Prosim anonym - choulostive- nebo smazat.

Jeste doplnim - drzim palce :hug:

Anett.taa
Kecalka 107 příspěvků 30.10.18 22:56

My se teda snažíme kratší dobu, ale abych na to moc nemyslela mi pomáhá:

• sportovat (zkoušet i nové sporty)
  • zkoušet nové zdravé recepty, nasadit zdravější životní styl celkově (i vitamíny, nastudovat si, co pomáhá k početí - Maca, vitamin E a zinek…)
  • vytvořit si nějaké zvyky, které budu každý den opakovat, a které mě zaměstnají (např. každý den trochu uklidím, věnuju se chlapovi, uvařím si kontryhelový čaj, napíšu na e-mimino, píšu si deník)
  • plánovat do budoucna, jakoby se žádné těhotenství nemělo konat (Silvestra, výlet s kamarádkou, akce s partou…)
  • říkat „ano“ - např. pozval tě někdo na akci, ale tobě se nechce a normálně bys řekla ne? Řekni ano a uvidíš, co se bude dít. :)
  • aktivně vyhledávat nové věci - např. viděla si někde plakát s koncertem, kterého by sis normálně ani nevšimla… zastav se, napiš kámošce a naplánuj akci, ať jde na koncert s tebou

atd. atd. … snad aspoň trochu pomůže :mavam: Neboj, miminko si k nám cestu najde! :)

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6458 příspěvků 31.10.18 06:26

Najdi si jinou zábavu jinak se zblaznis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 09:13

Zakladatelka:
Snažím se na to nemyslet. Opravdu se snažím. Ale když potkáváme známé třeba v obchodě, hned se vyptávají jestli bude už miminko( jsme čerstvě manželé). Začala jsem hrát hry na PSku, začala jsem fotit, kreslit, cvičit..... Ani si nekupuji ovulační testy už, vím přesně kdy je ovulka. Mívám bolestí a taky to poznám podle hlenu. Takže další věc co mě nutí na to myslet. Hlavně u milování, ač si to užívám naplno, vždycky PO mám myšlenky jestli to teď už nevyšlo. Takže pravděpodobně jsem se už zbláznila, ale všechny naokolo mají miminka, nebo jsou těhotné a to třeba ani nechtěly :( tak mě to prostě mrzí :,(

89Luca
Kecalka 287 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 22:01
@Anonymní píše:
Zakladatelka:
Snažím se na to nemyslet. Opravdu se snažím. Ale když potkáváme známé třeba v obchodě, hned se vyptávají jestli bude už miminko( jsme čerstvě manželé). Začala jsem hrát hry na PSku, začala jsem fotit, kreslit, cvičit..... Ani si nekupuji ovulační testy už, vím přesně kdy je ovulka. Mívám bolestí a taky to poznám podle hlenu. Takže další věc co mě nutí na to myslet. Hlavně u milování, ač si to užívám naplno, vždycky PO mám myšlenky jestli to teď už nevyšlo. Takže pravděpodobně jsem se už zbláznila, ale všechny naokolo mají miminka, nebo jsou těhotné a to třeba ani nechtěly :( tak mě to prostě mrzí :,(

Ja te chapu, mam to ted taky tak-vsude tehule,roztomila miminka,kocarek ktery pro mimi chci. Ale taky jsem si zakazala se pozorovat-prestala jsem pit kafe-co kdyby nahodou,ted si ho klido dam, s muzem si udelame svaracek a vychutnavame si vic nez je zdravo a jak to bodne. Ja se nedokazu uplne odprostit od toho nemyslet na to, spis kdyz jsem v praci,snazim se ji naplno venovat,doma jeste po prestehovani nemame vsechno komplet a ted mi ve skole zacne zkouskovy za chvilku tak se ji zacnu taky vic venovat. A kdyz si povidam i sama ze sebou o tehu tak spis si rikam ze to jednou bude fajn a ze pred tim toho musim jeste hodne stihnout. Tak jsem zvedava jak dlouho na mimiska budeme cekat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >