Kýchání při sunaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicoleete
Nováček 10 příspěvků 26.05.19 08:44
Kichani při sunaru

Dobrý den chtěla bych poprosit o radu. Předevčirem mi v nemocnici zjisťili že mám málo mléka, tak jsme začala dávat sunar ale přijde mi že dcerka jak mile vypije 15ml začne kichat a mýt rýmu po chvilce uz je zas normální. Včera mela to same rikala jsem si že asi to bude rýma, ale nic byla celou noc dobra v noci kojím ale dnes pri sunaru zase začala kichat a myt rýmu a když jsem jito přestala dávat tak byla zas bez rymi. Mislite že to ma stoho? :? Dekuju :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petula306
Kecalka 441 příspěvků 26.05.19 08:46

Myslím, že je to normální a že hltá.

arinecka
Kelišová 6416 příspěvků 26.05.19 08:47

@Nicoleete Tak zkus jiné mléko :nevim: Jinak rýmu těžko dostane z pití sunaru :mrgreen:

Nicoleete
Nováček 10 příspěvků 26.05.19 08:51

@arinecka skusim diky, jojo taky si mislim ale když jito uz nedavam tak ani nekichne jak mile ji to nacpu začne kichat hodně. :zed:

pannda
Kelišová 6969 příspěvků 34 inzerátů 26.05.19 08:55

To je strašný…jak mile(jakmile), mýt rýmu(mít rýmu) „umývá ji“???, kichat (kýchat) "tvrdá souhláska..bez rými(bez rýmy), stoho (z toho)…děs běs dnešní čeština..
Omlouvám se, ale už jsem na to alergická… :zed:
Rýmu ze sunaru jsem ještě neslyšela, vše je možné, ale nejspíš s tím souvislost mít nebude…

Kriss Tina
Extra třída :D 10816 příspěvků 26.05.19 08:56

A nepije moc rychle, nemáš treba moc velký průtok v dudlíku na lahvi? Syn taky jakoby kycha když moc rychle hlta, to mliko mu pak kolikrát skočí do nosu :think:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23363 příspěvků 26.05.19 09:00
@pannda píše:
To je strašný…jak mile(jakmile), mýt rýmu(mít rýmu) „umývá ji“???, kichat (kýchat) "tvrdá souhláska..bez rými(bez rýmy), stoho (z toho)…děs běs dnešní čeština..
Omlouvám se, ale už jsem na to alergická… :zed:
Rýmu ze sunaru jsem ještě neslyšela, vše je možné, ale nejspíš s tím souvislost mít nebude…

přesně, základní učivo druhé třídy…
Zakladatelko, nemyslím si, že by to bylo ze sunaru. Jiné mléko si zkoušela? Po kojení taky kýchá? Spíš hltá a mlíko jí nateče do nosu

Nicoleete
Nováček 10 příspěvků 26.05.19 09:02

@Kriss Tina do pusinky jito střikam ja, ona ještě neumí z láhve.. dirku na láhvy ma malou jeji pul roku.

arinecka
Kelišová 6416 příspěvků 26.05.19 09:07
@Nicoleete píše:
@arinecka skusim diky, jojo taky si mislim ale když jito uz nedavam tak ani nekichne jak mile ji to nacpu začne kichat hodně. :zed:

A máš ten sunar dobře protřepaný? Ještě jsem neslyšela že by mělo dítě rýmu z pití sunaru. Nezůstává ti tam prášek, kterej jí pak dráždí?

magdickakocicka
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 26.05.19 09:12

Pul rocni dite ale nema mit malou diru ve flasce. Pokud ji to do ty pusy z lahve vymackavas, tak to neni Sunarem, ale tebou, pak se nediv, ze se dusi a leze i to nosem :roll:

Kriss Tina
Extra třída :D 10816 příspěvků 26.05.19 09:20

@Nicoleete jak jako že půlroční neumí z láhve? 8o dyt láhev je snazší než když se kojí. To se spíš duši když to do ní lejes.

arinecka
Kelišová 6416 příspěvků 26.05.19 09:57
@Nicoleete píše:
@Kriss Tina do pusinky jito střikam ja, ona ještě neumí z láhve.. dirku na láhvy ma malou jeji pul roku.

Počkej, jak jí to tam stříkáš? Normálně jí strč dudák do pusy a ona bude sát sama :nevim: Díru tam musí mít tak velkou tak akorát, ani velkou ani malou. Jak jsi přišla na to že neumí z láhve? Vždytˇsání je naprosto přirozené, to není třeba učit :think:

g.sandova
Kelišová 5324 příspěvků 26.05.19 10:13

@arinecka no tak když byla kojená, může láhev odmitat

Příspěvek upraven 26.05.19 v 10:16

Ennny
Závislačka 3780 příspěvků 26.05.19 10:14

8o no tak pokud ji strikas mlíko do pusy tak se nedivím že kýchá ona se tím topí, v půl roce neumí pít z láhve tak větší blbost jsem ještě neslyšela :lol: tak moje děti co to uměli od narození jsou asi géniové :mrgreen:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 26.05.19 10:17

Ono to spíše vypadá, že se jen někdo dobře baví.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama