Kladno a okolí

Fotoalbum tématu (192) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kathrina  25.11.10 11:42
Kladno a okolí

Ahoj, je tu nějaká těhulka z Kladna? ráda bych si s někým psala. Prosím neodkazujte mě na nejaké diskuze, už jsme koukala a jsou staré, nejmladší je ze srpna a diskutují tam jen dvě… tak zkouším takto.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 270 Další »

Reklama

Reakce:

lucineč
Povídálka 17 příspěvků 25.11.10 13:21

AHOJ JA JSEM Z KLADNA ALE UŽ NEJSEM TĚHU :-) NO ALE PŘESTO RÁDA POZNÁM NĚJAKOU KÁMOŠKU. :palec:

JANIIICKA  25.11.10 13:23

ahojda ja jsem z noveho straseci,ale na kladno jezdim porad,na gyndu k panu dr,Rothovi,a jinak ted porad na zubni pohotovost,a rada taky popovidam

Kathrina  29.11.10 09:22
lucineč píše:
AHOJ JA JSEM Z KLADNA ALE UŽ NEJSEM TĚHU :-) NO ALE PŘESTO RÁDA POZNÁM NĚJAKOU KÁMOŠKU. :palec:

ahoj, já si těch komentářů vůbec nevšimla! nevadí, že nejsi těhotná :) já jsem na začátku, vyšetření před sebou… jedno těhu za mnou… doma 2,5 leté mimčo :mrgreen:

Kathrina  29.11.10 09:24
JANIIICKA píše:
ahojda ja jsem z noveho straseci,ale na kladno jezdim porad,na gyndu k panu dr,Rothovi,a jinak ted porad na zubni pohotovost,a rada taky popovidam

ahoj! já chodim taky k němu :-) i když jsem kolikrát chtěla kvůli neskoukromí v čekárno-ordinaci odejít, ale myslím, že bych lepšího nenašla, je takovej přátelskej, někdy sice až moc, ale i sestra dobrá…tak fajn :-) a zubní pohotovost ani nevim ,že tu je, i když myslim, že se řešilo otevření…co, trápí zuby v těhu?

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 29.11.10 10:12

Ahoj Katrino,
já jsem z Kladna ale taky už nejsem těhu i když čerstvě. Tak jestli chceš pokecat nebo nějaké rady, tak jsem tu :-)

Kathrina  29.11.10 10:16

Mafina ahoj! už jsme se potkali, takže toho máme společného asi víc :lol: :lol: já jsem po druhé těhotná a protože mám samostatný dítě docela, tak tu často sedím a pročítám rady atd a napadlo mě právě, jestli tu je někdo tady od tud, vida, je nás více :palec:

JANIIICKA  29.11.10 11:41
Kathrina píše:
JANIIICKA píše:
ahoj! já chodim taky k němu :-) i když jsem kolikrát chtěla kvůli neskoukromí v čekárno-ordinaci odejít, ale myslím, že bych lepšího nenašla, je takovej přátelskej, někdy sice až moc, ale i sestra dobrá…tak fajn :-) a zubní pohotovost ani nevim ,že tu je, i když myslim, že se řešilo otevření…co, trápí zuby v těhu?

ahoj me tam taky vadi vazeni a prohlizeni,a mereni tlaku v cekarne,ale zvykla jsem si,on je dobrej jen nekdy ma blby narazky al ejinak sama chvala,jome zlobu zuby porad takze tehu je jeste vic rozbourilo tak si uzivam :pocitac: :pocitac:

Reklama

Kathrina  29.11.10 11:50

téééda ty čekáš 4. mimčo, teda… no klobouk dolůůů, až teď jsem viděla v metříkách. to mě taky vadí, sestra prý kvůli mě dala váhu aspoň k tý skříňce se šuplíkama… kvůli mě..asi to tam ještě nikdo neřekl, že by to vadilo .. mě teda dost. sice kdyby byl problém řeší to doktor, ale stejně… mě řekla, ať jd us ní do kuchyňky, kdyby se mi nelíbilo to řešit v čekárně… ale řekni si, že jo… a že chodíš k němu? ve Štrašecí žádnej neni? a pravděpodobně bdueš asi kulatější, že když ti to vadí to vážení :mrgreen: beru to podle sebe…

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 29.11.10 13:03

A kde jsme se potkaly, Katrin?

lucineč
Povídálka 17 příspěvků 29.11.10 14:24

Ahojky Kathrino a jak to zvládáš s dítkem,a je to chlaoeček nebo holčička to co už máš doma :lol: já mám chlapečka 14timěsíčního :-D

jenny.fields
Generální žvanilka 23428 příspěvků 29.11.10 14:44

Lucineč Poslala jsem ti SZ. Nahoře na stránce ti bude červeně blikat :-D

Kathrina  29.11.10 16:04
lucineč píše:
Ahojky Kathrino a jak to zvládáš s dítkem,a je to chlaoeček nebo holčička to co už máš doma :lol: já mám chlapečka 14timěsíčního :-D

holčička, docela se teď vzteká, teda spíš vzdoruje… takže je veselo, ale jen když je u nás její sestřenice, jinak je hodná a mám klid, a doufám, že mě nenechá přibrat zase 30 kilo :lol:

JANIIICKA  30.11.10 06:43
Kathrina píše:
téééda ty čekáš 4. mimčo, teda… no klobouk dolůůů, až teď jsem viděla v metříkách. to mě taky vadí, sestra prý kvůli mě dala váhu aspoň k tý skříňce se šuplíkama… kvůli mě..asi to tam ještě nikdo neřekl, že by to vadilo .. mě teda dost. sice kdyby byl problém řeší to doktor, ale stejně… mě řekla, ať jd us ní do kuchyňky, kdyby se mi nelíbilo to řešit v čekárně… ale řekni si, že jo… a že chodíš k němu? ve Štrašecí žádnej neni? a pravděpodobně bdueš asi kulatější, že když ti to vadí to vážení :mrgreen: beru to podle sebe…

ahoj ne 4 ale tri,jsem trochu silnejsi,ale me vadi ze me koukaj zensky na zadek a pak sestra se pta jak na nadrazi tak kolik a zrovna tam jsou mamci 50kilový,u nas je ale blbej,jsem rada za rotha fakt moc,me to dojizdeni nevadi,hlavne ze vim ze budem ok tady to me nikdo nezaruci :pocitac:

donaga  30.11.10 07:02

Ahoj, omlouvám se, že jsem vám sem tak vlezla, ale jsem od Kladna a všimla jsem si zmínky o zubní pohotovosti. Tak jen chci přidat vlastní zkušenost, protože vím, jak zuby dokáží potrápit. Na Kladně jsou zubní pohotovosti dvě, jedna v nemocnici a druhá v ulici sportovců blízko aquaparku. Já byla na začátku těhotenství na té v ulici sportovců a opravdu tam byli výborní. Nemají tam tedy otevřeno v noci, ale jinak každý den vč. víkendů a je zapotřebí počítat s dost dlouho čekací dobou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 270 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Sexuoložka: MeToo je štvanice na muže, která se obrátí proti ženám

Když byla před pár dny americkým magazínem Time vyhlášena Osobností roku 2017... číst dále >

Reklama