Reklama

Kladno nejen dnes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edikkladno
Kecalka 191 příspěvků 17.09.10 14:42
Kladno nejen dnes

Ahojte holky,je tu nějáká mamina z kladna,kterou nebaví stále jen sedět doma a má také živější dítě?Nechtěli byste dnes něco podniknout?Teda nejen dnes?Můžete být i z okolí,jen mě nebaví být stále sama…

Díky za odpovědi a pěkný den všem

Reklama

Reakce:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.09.10 15:01

Edikkladno: Z Kladna a okolí je tu myslím asi pět diskusí. Zkus pohledat v diskusních tématech v kategorii „Stejné místo“. Jak máš pod logem eMimina ten modrý pruh, v něm klikni na „Diskuse“ a dole na stránce, která se ti otevře, najdeš kategorii „Stejné místo“.

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 17.09.10 15:03

Ahoj,
a jak máš staré dítko a kolik je tobě?? já bydlím kousek od kladna a jezdím tam docela často..

edikkladno
Kecalka 191 příspěvků 17.09.10 15:44

Ahojky Ivy,malému je 14 měsíců za pár dní

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.10 15:50

Ahoj, od Kladna nás je spousta, většinou je jen problém najít čas se sejít :-D

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 17.09.10 17:31
donaga píše:
Ahoj, od Kladna nás je spousta, většinou je jen problém najít čas se sejít :-D
:palec: jj přesně tak :palec: :roll:

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 17.09.10 19:31

Jo holky za chvíli se k vám taky přidám. Budu ráda, když najdu partu na vycházky s kočárkem a na různé rady a porady od zkušenějších :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >