Co se může stát, když dáte své tel. číslo do pochybné soutěže

5
25.9.19 09:09

klamavý příspěvek

Zdravím všechny, prosím o radu. Dnes ráno jsem sedla k netu a koukám na facebook co je nového a byla tam „reklama od tesca“ že spouští vánoční akci kdo má narozeniny v prosinci at klinkne - tak jsem klinkla…objevilo se okno s dárečkama a at tři vyberu - tak jsem vybrala, vyhrála jsem poukaz na tři tisíce na nákup, nebo to tak aspoň vypadalo…vyplnte své jméno a telefon - tak jsem vyplnila…přejděte ke kroku dva - klinkla jsem na krok dva…zavolejte na telefoní číslo xxxxxx cena hovoru 50 kč za minutu...… tak jsem to zas zavřela, přečetla si komentáře, že je to blaf a od té doby ten odkaz už ani na facebooku nemohu znovu najít… prosím o info co vše se může stát když tak nerozumně :roll: podávám své telefoní číslo :D :D díííky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

837
25.9.19 09:20

No co, maximálně ti budou volat „úchyláci“ s nejrůznějšími nabídkami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1789
25.9.19 09:25

Budou vam volat vselijaci dobroserove s hyper vyhodnymi nabidkami a ruznymi anketami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 09:32

Moc se mi líbí slovo klinkat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
25.9.19 09:37

Díííky, tak kdyby jste to potkali tak neklikat!!! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 09:42

Já jsem zas narazila na reklamu na špitálek, ať to vyzkoušíme. Říkám si OK? ukaž se, co máš. No a po kliknutí na reklamu zjišťuji, že obchod byl již odstraněn a jsem na shoptet.cz :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama