Klíště nebo ne ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
33
16.5.22 11:01

Klíště nebo ne ?

Holky bude to znít asi hloupě ale dneska sem se podrbala na noze a zůstalo mi na nehtu cosi černého nebo nevim zda to bylo ruda krev do cerna co už teď nedokážu identifikovat úplně potom sem si všimla ze mám pod sebou tři krvavé tečky tak se teď hrozim jestli tam nebylo přisáté klíště ale to bych asi jen tak snadno nevyndala ze? jde o to ze sem ve 26tt a teď bych klíště opravdu nerada, po klisteti by asi ale nebylo víc kousancu ze? Ještě sem klíště nikdy neměla tak sem z toho vyplasena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
70
16.5.22 11:18

Blecha psí…ta na člověka nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
16.5.22 11:21

Ne, klíště opravdu nekouše :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.22 11:46

To na klíště nevypadá :think: spíš tě asi něco poštípalo a jak ses jakoby drbala na té noze tak sis strhla strup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
16.5.22 11:48

@kulíšek_s_bambulí no hlavně bych ho asi tak lehce nestrhla ale fakt těžko říct já s tím nemám zkušenost neměla sem ho za život ani jednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
16.5.22 12:45

Po klíštěti by ti zůstalo červené místo, aspoň pár hodin po jeho vytažení (v tvém seškrábnutí). Pokud tě místo nijak nesvědí ani nebolí, tak bych to neřešila. Mě místo po klíštěti několikrát bolelo nebo jsem ho měla zarudlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 13:08

I klíště se dá lehce seškrábnout.. záleží, jak velké s jak dlouho je přísate.. ale to by si určitě poznala..

Nicméně po klíštěti nezůstávají 3 tečky.. to tě buď něco kouslo nebo sis spíše někde škrabla a nevíš o tom.

Hlídej si to místo.. ve většině případů po klíštěti zůstává takový malý červený, mnohdy vystouplý flíček..když si to namazes něčím dezinfekčním, tak tím určitě níž nezkazis, když nevíš, co to bylo. Aspoň budeš mít větší klid

• Citovat
  • Nahlásit
33
16.5.22 13:27

@PetraM30 Nene já vůbec nic nemám nesvedi nebolí zřejmě to byl asi jen nějaký skrabanec zaschly a ta krev jak byla uslchla tak má barvu do cerna tak mě to zmatlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat