Za měsíc rodím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
42
16.5.22 07:10

Za měsíc rodím

Ahojky holky, cca za měsíc mám termín. Pojdme se pobavit o tom jak se cítíme 😀. Už máte připravené věci? Já už mám téměř vše připravené. Ale poslední cca 2 týdny už nemůžu na záda a občas se mi špatně dýchá už se těším až tu malá bude s náma :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1712
16.5.22 08:36

@Molly33 malá už má rok a starší 5. U prvního jsem to podcenila a nenachystala se. Rodila jsem ve 36 a domeček chystal muž s tchýni :P
U dcery jsem teda byla připravenejsi. Postýlka a věci do porodníce + výbava nachystana. Ale úklid se nestihl 😀 dcera šla ven už 35+0 a já se chystala uklízet těsně před termínem. Opět to schytal chlap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
16.5.22 09:13

@epsice Pěkný ty si teda pospíšili. Já jsem dneska 35tt a mám vyprano a vyžehleno, postýlku chlap postavil a převlékne ji až budu v porodnici už i tašku mám raději zabalenou, ale zatím jen tak na 80% :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6505
16.5.22 09:18
@Molly33 píše:
Ahojky holky, cca za měsíc mám termín. Pojdme se pobavit o tom jak se cítíme 😀. Už máte připravené věci? Já už mám téměř vše připravené. Ale poslední cca 2 týdny už nemůžu na záda a občas se mi špatně dýchá už se těším až tu malá bude s náma :srdce:.

Ten konec těhotenství už je někdy za trest :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
16.5.22 09:40

@GabinkaCh No někdy už nevím jak sedět nebo ležet jak mě bolí záda, ale zase si říkám, že 5 týdnů už snad uteče 😀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
16.5.22 09:41

Ahojky, taky mám termín cca 5 týdnu. Už mám vše nachystaný, jen vyperu sadu do postýlky, ale jen už poklízím a odpočívám. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
16.5.22 09:42

@Sabrine Tak paráda, že už máš taky hotovo 😀 😊.A jak se jinak cítíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
16.5.22 09:47

@Molly33 jednu dobu jsem byla dost unavená pořád bych jen spala a když jsem něco chtěla dělat tak jsem se musela dokopat. Teď mám nasazený železo a přijde mi že mám i víc energie. Ale už je to náročný, moc se nevyspím, jdu tak 5× za noc na záchod :roll: občas křeče, poslíčci, občas se mi motá hlava z těch veder. Ale snažím se tomu poddat. No už aby to bylo za mnou. Je to můj druhý porod sice po 10 letech, ale už vím do čeho jdu a stejně mám obavy.
Je to tvoje první mimi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
16.5.22 09:56

@Sabrine Já chodila dřív víckrát na záchod teď jdu tak 1 v noci, ale zase mě budí žáha a nebo, že mi je teplo 😅.Jojo první miminko čekáme už se moc těším :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
16.5.22 10:37

@Molly33 a co to bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
16.5.22 10:43

@Sabrine Holčička, ukázala se až ve 32tt :lol:.A ty čekáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
16.5.22 11:05

@Molly33 jejda až tak pozdě? :lol: :lol: Já mám první holku a teď bude kluk ten se nám ukázal už ve 12tt s jistotou nám to doktorka oznámila a pak už jen všichni potvrzovali. Tak si dělám srandu, že klučina má ‚dobrou výbavu‘ že to šlo tak poznat :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
16.5.22 11:17

@Sabrine No to se ukázal opravdu brzdy 😀.Me gyndar ultrazvuky nedělal takže se ukázala až na 3 velkým ultrazvuku tak jsem hned běžela koupit něco růžového 😀. Naštěstí mám teď novou doktorku mladou a ta dělá ultrazvuk každou poradnu 🙏.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
16.5.22 11:19

Já nachystala průběžně všechno měsíc pred termínem. Teď už mám 10 dní po porodu. Cítila jsem se výborně, neměla sebemenší problém jen pak trošku psychika, protože jsem se dozvěděla že musím plánované na SC ale nakonec jsem se s tím musela srovnat a na všechno už zapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
16.5.22 11:28

@Švédka87 Tak to je paráda, že jsi se cítila dobře. Ja až na ty záda si myslím, že mám také krásný průběh 🙏 😊. Akorát mi teda ve 28tt zjistili těhotenskou cukrovku. A jak se cítíš teďka 10 dní po porodu?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat