Kluk...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 22:18
Kluk...

Ahojte holky,

před rokem se jeden kluk dozvěděl, že ho miluju… No a vysmál se mi… Teď už mi to je celkem jedno jen… Od té doby se mnou pohrdal a poslední týden… Přijde mi, že se ke mě chová jinak… Možná to zase vidím,,zamilovanýma očima" - ne, nechci ho už!… :mrgreen:

Včera mi to i řekla naše společná kamarádka, že si toho taky všimla… :nevim: Myslíte, že by měl zájem? :nevim: :roll: :think: :P Nevím, asi bych o to nestála… Jen… By mě to tak zajímalo…

Aš kamarádkami se o tom bavit,,nechci", páč mi je jasné, kam vy to sklouzlo :mrgreen: :mrgreen:

Moc děkuji :srdce:

Reakce:
Yasmina21
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 14.05.19 22:23

Myslím, že zájem nemá, ale asi dospěl a pochopil, že se vysmívat a pohrdat někým za to, že mu vyznal lásku je trapné a dětinské… :roll:

Uživatel je onlineOu
Kelišová 7400 příspěvků 14.05.19 23:06

Ne, to je jen v seriálech a romantických filmech, že se nejdřív nesnáší a pak se vezmou.

Nemá zájem a ty se nechceš propadnout do té situace ve které si byla před rokem. Věnuj se čemukoliv jinému, než fantazírování o něm - zaměstnej se něčím co ti přijde smysluplné a baví tě.

kve-tinka
Kelišová 5014 příspěvků 3 inzeráty 15.05.19 05:31

Ja roky na ZŠ byla zamilovana do spoluzaka. V 9.tride zacal po me pokukovat… dala jsem mu sanci, na dva dny, nejak me to preslo po tom cekani :mrgreen: no jo, prvni pubertalni lasky a vam je prosimte kolik?? :lol:

fia80
Závislačka 3153 příspěvků 15.05.19 12:48

Zájem mít může i nemusí.

To mi připomnělo jak můj muž napsal na základce holce, která se mu líbila milostný dopis. Ona ho nechtěla a nenapadlo ji nic jiného než že se s tím svěřila kamarádkám. A jednu napadlo, že mu má v dopise opravit chyby a oznámkovat jako ve škole a vrátit mu ho zpátky. Můj muž se naštval a rázem odmiloval. :mrgreen: A od té doby už žádné holce milostné dopisy nepsal.

Po letech mu pak řekla, že si to vyčítala, že dala na holky a zachovala se tak blbě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 18:10
Váš příspěvek
Reklama