Kluk spolužačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 09:34
Kluk spolužačky

Ahoj holky, cítím se jako malá holka, i když už dávno malá nejsem. Jsem v předposledním ročníku VŠ. Jeden kluk, který se mi už delší dobu líbí mi nedávno začal psát. Problém je, že je necelý rok zadaný s moji spolužačkou. Já se samozřejmě cítím motýle v břiše. A teď nevím, co mám dělat. Ta spolužačka není kamarádka, ale spis holka, s kterou jsem se parkrat bavila. Mám ji napsat, že mi ten její píše? Nebo s nim vyrazit na kafe, ale to se bojím, že bych po něm vyjela a kdo vi, jak by to bral on. Nebo přerušit komunikaci?
Jinak netuším, jak to bere on. Na jednu stranu mi občas lichotí, ale zároveň dost často napíše, co ta jeho a že je konečně šťastný :,(
Kamarádka, které zná oba mi říkala, že to ta jeho beztak vi. Říká ji všechno a nemám to tak brát, protože on je jen tak přátelsky. Jeho prý ani nenapadne, že to někomu přijde jako balení. A že se teď učí na zkoušku, tak prokrastinuje.
Já bych ji to nejradši napsala/rekla, protože mi to nepřijde normální…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 09:41

Tak si s ním přestaň psát ;) nejlepší řešení situace! Zkus se vcítit do situace té jeho holky..každopádně snad to taky nikdy nezažiješ. Pro mě vždy zadaný kluk patří holce, s kterou chodí :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 09:43
@Anonymní píše:
Tak si s ním přestaň psát ;) nejlepší řešení situace! Zkus se vcítit do situace té jeho holky..každopádně snad to taky nikdy nezažiješ. Pro mě vždy zadaný kluk patří holce, s kterou chodí :palec:

Takže myslis, že mám mlčet? Nemám ji říct, co si pořídila?

Ba-stet
Závislačka 3155 příspěvků 20.08.19 09:49
@Anonymní píše:

Určitě mlč. Do vztahu druhých by se nikdo neměl míchat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 09:52

Hele? Takže když se bavím s kámošema mužského pohlaví, tak by měl někdo přítele varovat, co si to pořídil? :D Klid. Jestli se bavíte normálně, tak nevidím důvod, proč by to měl být problém. Jestli ti to nepřijde normální, tak mu prostě přestaň odpovídat. Není nic jednoduššího.

anonymin
Stálice 54 příspěvků 20.08.19 09:52

Neměl být anonym. :zed:

Ba-stet
Závislačka 3155 příspěvků 20.08.19 09:54
@anonymin píše:
Neměl být anonym. :zed:

No jo, u Tebe je to fuk :mrgreen:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17739 příspěvků 20.08.19 10:01
@Anonymní píše:

Co si pořídila prosím te? On ti jen přátelsky pise 8o. Tak ji ho nezavid a nepleť se do nich.

mau-mau
Závislačka 4341 příspěvků 20.08.19 10:09
@Anonymní píše:

Já bych se zeptala jeho, jak to má s ní, že vím, že s někým chodí, tak proč píše mně :nevim:

Dr.Amphibian
Kecalka 129 příspěvků 20.08.19 10:11
@Anonymní píše:

„Co si pořídila“? A to ti posílá fotky penisu nebo co?

anonymin
Stálice 54 příspěvků 20.08.19 10:12
@Ba-stet píše:
No jo, u Tebe je to fuk :mrgreen:

Jakoby jo, no. :D Já spíš, aby jen pak ostatní nepindali, že zbytečný anonym. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 10:22
@mau-mau píše:
Já bych se zeptala jeho, jak to má s ní, že vím, že s někým chodí, tak proč píše mně :nevim:

Jo, tak on se s ni vůbec netají. Dokonce jsem mu napsala, že mě teď balí jeden kluk, ale já ho nechci. Tak mi na to něco napsal a pak mi psal co on a ta jeho. Pochlubil se, chlapec. Napsal mi svůj vtipný příběh jak se seznámili a že ji obdivuje, že s nim furt je, když to má občas tezky. Že se občas chová jak malý dítě.

Pak jsem mu posílala, co mi kluci píšou na IG, a ze bych chtěla konečně nekoho normálního…

Na to měl narážky na moje fotky a moje prsa. Prý, že osobně mu to nevadí a že ty fotky ocenil a chápe, že mi píšou nadrženci :(

Silverine247
Kecalka 135 příspěvků 20.08.19 10:33

Zakladatelko, vyprdni se na toho zastydleho pubose, nemas to zapotrebi! A proc bys JI mela cokoliv psat? Jejich vztah se tebe netyka, ty s nim nedelas nic spatneho a ona ani neni tvoje dobra kamaradka, tak se od toho radsi drz dal. Kdyby nevypisoval chujoviny tobe, vypisoval by je jine. Vazne bys takoveho chtela :roll: Pises, ze bys chtela nekoho normalniho, tenhle to neni. Najdes, neboj :kytka:

Dr.Amphibian
Kecalka 129 příspěvků 20.08.19 10:38
@Anonymní píše:
Jo, tak on se s ni vůbec netají. Dokonce jsem mu napsala, že mě teď balí jeden kluk, ale já ho nechci. Tak mi na to něco napsal a pak mi psal co on a ta jeho. Pochlubil se, chlapec. Napsal mi svůj vtipný příběh jak se seznámili a že ji obdivuje, že s nim furt je, když to má občas tezky. Že se občas chová jak malý dítě.

Pak jsem mu posílala, co mi kluci píšou na IG, a ze bych chtěla konečně nekoho normálního…

Na to měl narážky na moje fotky a moje prsa. Prý, že osobně mu to nevadí a že ty fotky ocenil a chápe, že mi píšou nadrženci :(

A co by si psala jeho přítelkyni?

zu.syk
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 20.08.19 10:42
@Anonymní píše: …Kamarádka, které zná oba mi říkala, že to ta jeho beztak vi. Říká ji všechno a nemám to tak brát, protože on je jen tak přátelsky. Jeho prý ani nenapadne, že to někomu přijde jako balení. A že se teď učí na zkoušku, tak prokrastinuje.
Já bych ji to nejradši napsala/rekla, protože mi to nepřijde normální…

No tak když to ta jeho ví, tak co řešíš? Když jí to napíšeš, tak podle mě budeš vypadat trochu jako trapka :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama