Reklama

Knížka o konících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 12.10.09 11:29
Knížka o konících

Prosím poraďte, neteř (7let) by ráda nějakou knížku o koníčkách, nejraději o nějakých kouzelných popřípadě létajících. Aby tam nebyly jen obrázky, ale i příběh. Nemůžu nic najít. Dáte mi někdo tip?

Reklama

Reakce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 12.10.09 18:38

Teeeda když už ani tady radu nedostanu, tak to fakt asi tu knížku neseženu :cry: :-(

liška
Echt Kelišová 7558 příspěvků 12.10.09 19:50

Ahoj, tak já jsem viděla o létajících ponících jenom časopis My little pony, normálně to vychází na stáncích, snad by se to dalo i předplatit, a možná by chodily i nějaké dárky, občas to Petrušce koupíme. My uvažujeme o zaregistrování v dětském knižním klubu, je tam toho spousta, a chodí i dárečky a knížky. Zkus se podívat i tam, nebo jsem ještě viděla, jak chodí takové ty nabidky do schránky, je to takové trhací jakoby kupónky, nevím jak to popsat a tam byla možnost se zaregistrovat do dětského pony klubu, něco o koních taky, ale ne o těch pohádkových. Hledala jsem to, ale tohle vyhazuju, zkus google, třeba budeš mít štěstí. :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >