Knížka o konících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 12.10.09 11:29
Knížka o konících

Prosím poraďte, neteř (7let) by ráda nějakou knížku o koníčkách, nejraději o nějakých kouzelných popřípadě létajících. Aby tam nebyly jen obrázky, ale i příběh. Nemůžu nic najít. Dáte mi někdo tip?

Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 12.10.09 18:38

Teeeda když už ani tady radu nedostanu, tak to fakt asi tu knížku neseženu :cry: :-(

liška
Echt Kelišová 7559 příspěvků 12.10.09 19:50

Ahoj, tak já jsem viděla o létajících ponících jenom časopis My little pony, normálně to vychází na stáncích, snad by se to dalo i předplatit, a možná by chodily i nějaké dárky, občas to Petrušce koupíme. My uvažujeme o zaregistrování v dětském knižním klubu, je tam toho spousta, a chodí i dárečky a knížky. Zkus se podívat i tam, nebo jsem ještě viděla, jak chodí takové ty nabidky do schránky, je to takové trhací jakoby kupónky, nevím jak to popsat a tam byla možnost se zaregistrovat do dětského pony klubu, něco o koních taky, ale ne o těch pohádkových. Hledala jsem to, ale tohle vyhazuju, zkus google, třeba budeš mít štěstí. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >