Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem. Má natáčecí celou přední nápravu s možností aretace. Moc se mi líbí, ale nikdo v okolí s ním nemá zkušenosti. Jaké jsou třeba jeho jízdní vlastnosti v zimě? Budu moc ráda jak za zkušenosti, pokud ho doma máte, tak za názory, co si o něm myslíte… Děkuji… ![]()
Prosím, moc se mi líbí Espiro GT. Máte s ním někdo zkušenosti? Je pořádně odpružený, houpací nevíte? Do terénu.
JÁ BYLA V BRNĚ V OBCHODĚ A MĚLI HO TAM
ZAMILOVALA JSEM SI HO
JE KRÁSNÝ ,ALE SPÍŠ PRO MENŠÍ MAMINKY JE DOCELA NÍZKÝ.
No a zkoušela jsi odpružení? (Prosím, moc se mi líbí Espiro GT. Máte s ním někdo zkušenosti? Je pořádně odpružený, houpací nevíte? Do terénu)
Děkuju
myslím,že moc odpružený nebyl,ale to málokterý.Jedině zajet do obchodu a vyzkoušet.Nebo najít nějaké recenze na kočárky
Našla jsem tohle:Dobrý den, tento kočárek na prodejně ani skladem bohužel nemáme. Houpat s kočárkem lze v rámci odpružení kol.