Kočárek pro novorozence - tip

100
11.10.20 12:47

Kočárek pro novorozence - tip

Dobrý den, jaký kočárek máte jako TOP pro miminko? Děkuji za tipy :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19037
11.10.20 12:53

Ten dotaz je polozen vazne? 8o asi zalezi co od toho kocaru ocekavas, pro kazdeho je top neco jineho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12673
11.10.20 13:08

Ja koupila od kolegyne z druhe ruky, bylo mi to sumak, hlavne ze jezdil…a bylo fajn ze mi ho dovezla do prace :lol: :lol: :lol:
U druheho jsem mela navic jeste Valco Snap a bylo supr, ze byl hodne lehky, mela jsem ho v aute, takze supr na vyndavani.

Zalezi, co od toho cekas, ja fakt minimum, ale dobra jsou velka nafukovaci kola. Mela jsem chvili pujceny Bugaboo a ten mel kolecka tak pitoma, ze jsem dite malem vyklopila, a sel po par tydnech dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7823
11.10.20 13:10
@Lucyyy píše:
Dobrý den, jaký kočárek máte jako TOP pro miminko? Děkuji za tipy :srdce: :srdce:

Co má kočárek splňovat? Město nebo terén? Protože to jsou docela velké rozdíly v konstrukci, složení materiálu a pod.. upřesni..každý má jiné nároky..někdo Ti řekne Britax, někdo Thule, někdo Junama..takže asi tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
11.10.20 13:12

Pro mne je top Inglesina, s podvozkem Ergo Bike. Nafukovací kola, odpružený podvozek, velký úložný koš, korbička prostorná, polohovací a tedy vhodná i pro batole. Do standardního výtahu se kočár vlezl, stejně tak do většího kufru, ale třeba do krátké fabie ne. Takže záleží na tom, co sama vyžaduješ, jestli budeš s kočárkem jezdit na nákupy nebo ho mít jen na krátký transport, jestli chceš používat nosítko, zda bydlíte v baráku s výtahem nebo kočárek bude uložený někde v kočárkárně, kde s ním chceš jezdit (jen ve městě nebo i v terénu),… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17066
11.10.20 13:14

Pro každěho to je jiný kočárek, protože každý má jiný životní styl. Pro mě je to roan marita. Chci velký, houpací kočárek klasickýho vzhledu, co projede opravdu terén, ne jen anglický trávník a nesnáším přední otočný kola a neodpružený, vyklepaný moderní hrůzy. Bydlím na vesnici, netahám kočár ani do schodů ani výtahem a mám megakufr v autě, kam se vejde. Pokud někdo bydlí ve třetím patře bez výtahu, tak pro něj bude tenhle kočár noční můra. Nejdřív specifikuj jak a kde ho budeš používat, co od něj očekáváš a pak ti poradíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2309
11.10.20 13:14

Za me rozhodne poradny houpak. To vyuzijes v terenu i ve meste (chodniky jsou obcas horsi nez teren). Pak je taky dobra co nejvetsi hluboka korba. A nizka hmotnost tez neni k zahozeni, ale to je miminku jedno. To oceni rodice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
11.10.20 13:16

Hele, já jsem to dělala takhle - otevřela jsem si webové stránky s kočárky, podívala se, co vůbec existuje, ujasni si, jestli s kočárkem jezdíš jen po chodníku a obchodě nebo jsi z vesnice a denně potkáváš polňačky, bláto a terén nebo jestli běháš a chceš sportovní typ. Jestli se ti líbí ty nejmodernější, retro nebo nějaký univerzál. Jestli budeš kočárek prakticky denně zvedat do MHD nebo do auta, doporučuju dívat se na váhu, ale zase ty extra malé a lehké pak kolikrát nic neprojedou a dítě z nich do půl roku vyroste. A až si vytřídíš pár favoritů, hledej recenze. Takhle top ti nikdo neporadí. :nevim: A za mě je teda nesmysl investovat do kočárku 40 tisíc, abys za měsíc zjistila, že dítě v něm nevydrží a ještě budeš pořizovat nosítka, ale to je každého věc. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
11.10.20 13:20

Ahoj, já jsem měla kočárek Tako laret trojkombinaci a při dalším dítěti si ho pořídím znovu. Kočárek je prostorný, má dofukovací kolečka, pěkný design. Jezdila jsem s ním ve městě, na vesnici a dokonce i na horách v dost špatném terénu a všechno vydržel bez problémů. Jezdila jsem s ním i autobusem, MHD a vlakem a bez problémů. Ale jak již bylo zmíněno záleží co od kočárku očekáváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
11.10.20 13:33

Děkuju. Tak nemám vůbec teď přehled, tak mne zajímaly značky a tak. Jinak - terén - spíše město, panelák s menším výtahem. auto s průměrným kufrem. Budu pátrat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19168
11.10.20 13:36

Pokud je kriterium, aby byl top proto dite, tak nejaky houpaci typu Inglesina. Pokud se vic zamerujes na sebe, aby se ti dobre ovladal, nakladal do auta, vytahu, tak pak zalezi na tom, co pozadujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7134
11.10.20 13:43

Za mě je super Navington Caravel, hned jsem se do něj zamilovala. Natáčecí přední náprava, vysoký, prostorný, festovní, houpací, parádní manipulace ve městě, MHD, tak na polňačce a lesní cestě… Ale kdybys s ním měla pravidelně jezdit do prudkého kopce, tak ho budeš proklínat.
Stejně tak můžeš nadávat, kdybys ho měla pravidelně skládat do malého výtahu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
11.10.20 13:51

Za mě Roan Marita, kdybych kupovala dnes, tak možná modernější novou verzi Roan Ema a Espiro Enzo Evo(taky jsem měla). Každý je do trochu jiného terénu, ale mají oba velkou korbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8053
11.10.20 13:58
@Lucyyy píše:
Děkuju. Tak nemám vůbec teď přehled, tak mne zajímaly značky a tak. Jinak - terén - spíše město, panelák s menším výtahem. auto s průměrným kufrem. Budu pátrat :-)

Vyraz do nejakeho velkeho obchodu s kocarky a poradne vsechno prozkoumej.
Pak je jeste fajn vylet treba do zoo, tam jich taky uvidis hromadu a rovnou se muzes ptat na zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19037
11.10.20 14:03
@Lucyyy píše:
Děkuju. Tak nemám vůbec teď přehled, tak mne zajímaly značky a tak. Jinak - terén - spíše město, panelák s menším výtahem. auto s průměrným kufrem. Budu pátrat :-)

Hele zalezi i na dalších kriteriich. Treba jak snadno se rozklada, aby na nej kdyztak slo nacvaknout vajicko, jak jsi vysoka, jestli chces hlubokej zvlast a pak budes patrat po sportaku, nebo chces kombinaci, pak je lepsi zamerit se spis na sportovni cast. Jestli chces kola s aretaci nebo ne. Kdy se ma dite narodit, protože treba jarni dite je pak uz problem narva na zimu s fusakem do mensi korby. Jestli ti jde o vzhled a chces nejakou modernu. Ja mam bebetto, je super, celkem lehky, skladny, celkem velka nafukovaci kola, predni otocna, daj se upevnit, je fajn jak do mesta, tak zvlada i horsi teren. Korba celkem prostorna (ale i tak sel jarni syn na zimu uz do sportaku). Byl fajn na leto, protoze ma hodne stahovaci strechu, takze na mimco nesvitilo slunicko a celkem se tam drzel chladek. Korba ma polohovaci dno, ze se da pod hlavou nadzvednout, coz sem vyuzila, kdyz maly jeste nesedel, ale chtel lip videt ven. Hezky odpruzeny. Dou na nej nacvkanout ruzna vajicka, coz sem využila treba k doktorům, ze sem nemusela táhnout samotny vejce (coz se clovek celkem pronese) ale ani sebou tahnout celej kocar. Na starsiho sem mela roan, ten byl fajn do terenu, ale tezkej jak krava a neskladnej :D kolikrat sem se nevešla do mensich vytahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama