Kočárek Raf-pol Alu way

7
10.5.17 10:10

Kočárek Raf-pol Alu way

Ahoj, chtěl bych se zeptat - nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Alu way od Babylux? Když jsme se byli podívat na kočárky, paní nám ukazovala kočárek Largo, na který je tu spousta chvály a i nám se moc líbil. Ale všimli jsme si i kočárku Alu way, který působil moderněji a bylo nám řečeno, že je to od stejné firmy, jen novější typ. (co jsem koukal po netu, tak Largo je 2015 a Alu Way 2016)

Je sice trochu dražší, ale líbí se nám víc vzhlědově i kvůli kolečkům, které se prý nedají píchnout, protože jsou vyplněny nějakou pěnou a taky se nám líbí větší korbička (jsme oba vysocí a předpokládáme, že prcek bude taky větší).

Někdo nějaké zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
10.5.17 10:17

Já se do tohoto kočárku zamilovala, až to bude aktuální chci tento :) jinak promin zkušenosti nemám :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
7
10.5.17 13:19

Když nic jiného, tak je dobré vědět, že nejen nám se zamlouvá :-)

My jsme celkem rozhodnuti - ale tak kdyby se mi podařilo získat dobrou referenci, nebylo by už moc nad čím přemýšlet (i když osobně si myslím, že skoro každý dnešní kočárek odvede svou práci dobře, takže chybu neuděláme ať půjdeme do čehokoliv).

Jinak přidám pro ostatní ještě foto:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
11.5.17 14:56

Tak jen zminim, ze nejake nazory se mi povedlo najit na facebooku (hlavne ze slovenska pod nejakym eshopem)
Nejake sem vytahnu, kdyby nekdo v budoucnu, stejne jako ja, hledal reference (vynechavam vykriky typu „je, ten je peknej“:).

Dana: My už ho máme doma, v mintové barvě pro kluka a je opravdu perfektní!!Velká, hluboká korba, přitom snadno ovladatelný, lehoučký :-)

Veronika: taky istý mam len v inej farbe super kočík odporúčam

Holy: Dokonalý, úplne perfektný, spĺňa všetky moje očakávania a funkcie, ľutujem len, že tie drobce z neho vyrastú :-). Lenka: dobrý deň, prosím Vás, je tento kočík pružný?? dá sa s ním „čičíkať“?? ak viete, čo myslím..či ho viete tak hojkať, ked rukoväť stlačíte dole…lebo toto je moja požiadavka, je nááádhernyyy Holy: Zdravím nakoľko nie je v konštrukcii pružina, len taká malá na kolesách, nie je to cicikanie také ale tak dá sa aspoň trošku Lenka: Dakujem :)

Nejaka spanelka: (volny preklad s pouzitim google tranlatoru) Mame doma, velmi lehce se sklada, spokojenost.

Jeste tam bylo nekolik prispevku typu: "Mame doma, je krasny " + foto z chodbicky se sestavenym kocarkem.

Tot vse, co se mi povedlo dohledat :-). Stale bych ocenil nejakou osobni zkusenost tady, tohle jsou jen takove steky. Nicmene nam to asi bude stacit na to abychom do nej sli. (uz me to pomalu prestava bavit resit :-D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
14.5.17 12:03

:palec: a do jaké barvičky půjdete? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
7
14.5.17 13:24

:think: to je druhe dilema :-)

Čekáme kluka, ale za dva/tři roky plánujeme další, takže jsme si říkali, že něco neutrálního… ale aby se nám to i líbilo. Takže jsme přemýšeli o Carbon

nebo Dark Grey

(ještě by se nabízela Mintová, ale ta se nám nelíbí)

No a nebo prostě půjdeme do modré :-D Ta se nám líbí nejvíc (víc se nám asi líbí Navy blue, ale i Indigo není špatné),  .

A to by pro nás bylo win-win, protože pokud druhé bude kluk, tak na něj máme kočárek a když to bude holka, tak budeme rádi, že zapracoval zákon schválnosti a máme holku (chtěli bychom samozřejmě kluka a holku :) a pak by se to řešilo dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 13:09

Už jste ho někdo koupil a máte doma?? hrozně by me zajímalo jaké jsou vnitřní rozmery korbičky, byli jsme v obchodě a zjstili jsme že ty rozměry vubec neodpovídají (někdo měří délku vršku a někdo spodek (matraci), ale bohužel tenhle typ ani značku tam neměli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
15.6.17 10:47

Mě se taky zamlouvá tento nebo G mini lord.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
31.7.17 14:00

Ahojky, uz ho mate nekdo doma? koukam na nej a koc se mi libi.ale jsem mrnava, tai bych chtela vedet jak je vysoky, abych pres neu vubec videla ???? dekuju za info :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
31.7.17 14:09

My už ho máme. Je vysoký - brali jsme ho právě proto, že jsme oba vysocí, takže nám to tak vyhovuje :-)

Na chodníky a klasické cesty je super, jezdí hezky a vypadá dobře. Vyhovuje nám, Jezdíme s ním i u pole, ale tam se trochu bojím o uchycení zadních koleček - přijde mi, že jsou chycená plastem. A nejsem si jistý, jestli to při častém používání v terénu přežije dvě děti… Uvidíme, snažíme se teď ten terén trochu omezit.

Jinak veskrze spokojenost - velká korbička, nastavitelné madlo (máme ho nahoře a je to akorát :), pěkný vzhled, snadno se skládá, dobře se s ním jezdí.

Snad nám vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
31.7.17 21:31

@dugy a muzu poprosit o zmereni celkove vysky kocarku? Myslim korbicky na kolech :) dekujuu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
1.8.17 21:39

@An3tta od zeme az po korbicku je to 88cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
1.8.17 23:55

Dekuju, to je ale vyska nekam k dolni hrane kobicky, ne? ja bych potrebovala vedet horni hranu korbicky. Abych vedela, jestli pres nej vubec uvidim :D dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
2.8.17 22:49

Jasny, tak to ma 130cm. Videla pres nej i 160cm svagrova, jen teda manipulace s prckem pro ni nebyla tak pohodlna. Sami cekaji malou a koupili si kocarek nizsi a s mensi korbickou.

My jsme ho teda videli a vyzkouseli pred koupi, rozhodne doporucuji to same. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
2.8.17 23:30

@dugy tak to ma svagrova stejnou vysku jako ja :lol: no ja prave koukam a shanim, ale mam urcitou predstavu a tak jsem na vazkach, jestli mensi i za cenu toho, ze se mi treba tolik nelibi :? Ale dekuji za info, zvazim to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama