Kočárky TAKO

980
23.7.04 19:27

Kočárky TAKO

Ahojky, prosím nemáte někdo zkušenosti s kočárky firmy TAKO? V obchodě mě zaujaly nejvíce ( tvarem, funkčností ale i cenou). Jen nemám osobní zkušenost. D9ky

Desty a Cipátko 15+4tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

211
23.7.04 19:45

Ahoj Desty,

jsem ve 24 tt, a po kočárkách už taky vážně pokukuji. Taka se mi taky líbily, design, barvy, ceny… atd. Ale pak jsem ho nadzvedla jednou rukou za rukojet a byl hrozně těžký…! A to byl ještě bez mimíska…:-) Podobné kočárky, - cenově i designově, ale lehčí jsou Deltim Travel.
Jinak když zabrousiš do starších témat, jsou tam názory a zkušenosti maminek i s jinými kočárky.....

Měj se fajn a nákupu zdar !

Kosinka +Tomášek 24tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
23.7.04 20:20

Ahoj Desty,

přiznám se, že Tako mě taky zaujal, ale je to Polský kočárek a ty prý bývají hodně kazové. A ta hmotnost opravdu není zanedbatelná. V poslední době jsem se o výběr kočáru hodně zajímala, nakonec vyhrál v bazaru zakoupený klasický hluboký zn. CAM, odlehčený s polohovacíma zádíčkama. Mimajz se má narodit koncem září, doufám, že mu v něm bude přes zimu dobře :) a po půl roce koupíme nějaký lehčí sporťáček. Navíc se kombinace nedají moc dobře houpat :( .

Šťastnou ruku ve výběru. Lucie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
23.7.04 21:31

ahojky, kočárek Tako mám a jsem s ním spokojená. Že by byl těžký mi nepřijde. Mám ho koupený přímo v Polsku a žádný kaz na něm není. Jukni se www.babyexpert.cz tam je celkem dost kočárků a jsou tam levnější než na normalním krámu. My jsme ho kupovali v obchodě, kde měli i Deltimy, ty stály okolo 5000,– Tako tam stál 4000,– jestli tě zajímá i jiný kočárek tak zkus diskuzi na www.nikolasek.wz.cz ta holčina co provozuje stránky má hodně věcí z Polska může ti poradit víc. Tak hodně štestí při výběru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
25.7.04 09:32

Ahoj děvčata, děkuju za Vaše rady, ale mě v obchodě řekli, že Tako je výrobek náš, z Moravy. Jste 100% jisté, že je v Polska?

desty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
25.7.04 11:15

Ahoj Desty,

tuším, že Tako je Polský výrobek, montovaný u nás.

Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
25.7.04 14:38

No podle mě je to polský výrobek. Asi těžko je budou poláci do čech dovážet nesmontované :-) Ta firma na moravě má asi s polákama smlouvu a nechávají si dovážet jednotlivé díly, které pak montují dohormady, proto taky kočárek Tako koupený v čechách stojí o 2000 až 4000,– více :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
25.7.04 14:50

Ahojky holčiny,
trochu bych upřesnila informace o kočárcích Tako.
Tako je polský výrobek, není to náš výrobek ani z části. Lépe řečeno, Tako je polsko francouzská firma. Jak všechny víme, Polsko se vyplácí pro spoustou zahraničních firem kvůli levné pracovní síle (Procter and Gamble, Head and Shoulders, atd.) a tak v Polsku je továrna Tako, kde dělají konstrukci a montují a textilní materiály jsou z Francie a Itálie.
Jezdíme do Polska, mám tam sestřenici, tak to vím.
Sama jsem si ho pořídila kvůli multifunkčnosti a i cena je dobrá. My jsme za něj v Čechách dali 6500Kč, v Poslku při hranicích kde jsme se dívali stál 5500Kč. Avšak dejte si trošku pozor, v Polsku se prodávají především typy s kratší délkou. Někdo to preferuje více, někde méně. Asi záleží na tom, zda si pak budete ještě pořizovat golfky, nebo už nic více.
Co jsem zjistila, že některým maminám na Taku vadí je, že nejsou tak houpací. Já to pro změnu preferuji, jelikož když si zvykne mimi na to, že na spaní ho vždy uhoupete, tak pak to není nic moc pohodového.
No, to by bylo asi všechno co bych mohla přidat já.
Všechny se opatrujte.
Edit s Violkou 30.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
26.7.04 18:26

Ahoj holčinky,
všem Vám moc děkuju za Vaše rady a připomínky. Aspoň mám jasno, že Tako je Polák.
Pořád jěště zvažujeme, nejsme rozhodnutí. Přemýšlím, že se v nejbližší době podívám někam do většího obchůdku a prozkoumáme to :lol:
Krásné léto

Desty a Cipátko 15+6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
annacz
7.4.11 22:31

TAKO kocarky

Ahoj vsem,tak se pridavam k fanouskum firmy Tako,je to skutecne ,jak uz bylo receno firma sidlici v Polsku ,ale francouzske firmy,ktera je dodavatelem.Kocarky jsou konkretne v Brne ve firme RUZOVY PANTHER OPROTI BABYEXPERT levnejsi,ale zase kazdy z obchodu ma jineho dodavatele a tudiz nesezenu ten,ktery maji v expertu jinde.Mam uz vybrany zrovna Tako,ale vzhledem k tomu jak je resen si myslim,ze je naprosto fajn a ze je trochu tezsi mi vubec nevadi,nikam jej zdedat nebudu,jde jen o slozeni do auta a to je ok,takze snad jen problem s vyberem barvy,cekame holcicku,ale ja mam rada zlaty stred a ne jen ruzove a cervene odstiny,ktere jsou holcici.Kdyz budu mit pak chlapecka,tak nebudu kupovat kocar jen kvuli barve.To je u nas jediny nevyreseny problem,barev maji nadhernych vic,timpadem mam i vic favoritu.Preji vsem zdrava miminka a hodne stesti v zivote Anna ;)

• Nahlásit
  • Citovat
14.12.14 09:59

Ahojky, mám Tako a jsem s ním spokojená, jen bych chtěla vyprat potah na stříšcě a nevím jak ho sundat. Neporadáte? Dostala jsem se do této fáze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama