Kočárky Venicci

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 06.11.18 13:15
Kočárky Venicci

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s kočárky Vennici? Kamarádka ho má dovezený z UK a jede se s ním opravdu velmi dobře. I na polňačce po kamenech a nerovném terénu se s tím jelo fajnově.

Konstrukce se do auta skládala velmi dobře a hlavně nebyla tak těžká - hliníková. Dívala jsem se po eshopech tady u nás a dá se koupit za docela dobré peníze v trojkombinaci. Líbí se mi i ta velká kola a opravdu velmi prostorná hluboká korba (dalo by se přirovnat rozměrově k Inglesině).

Tchán měl obchod a servis jízdních kol a hodně tam chodily maminky s kočárkama, co měli ty malé miniaturní kolečka, věčně se to opravovalo.

Holky, máte některá zkušenosti s kočárky Venicci?  :)

Jinak je mi jasné, že kočárek každý vybírá podle sebe - do jakého terénu apod.

Reakce:
Poci
Stálice 61 příspěvků 06.11.18 14:00

Svagrova mela a naprosta spokojenost :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >