Kočárky Venicci

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 06.11.18 13:15
Kočárky Venicci

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s kočárky Vennici? Kamarádka ho má dovezený z UK a jede se s ním opravdu velmi dobře. I na polňačce po kamenech a nerovném terénu se s tím jelo fajnově.

Konstrukce se do auta skládala velmi dobře a hlavně nebyla tak těžká - hliníková. Dívala jsem se po eshopech tady u nás a dá se koupit za docela dobré peníze v trojkombinaci. Líbí se mi i ta velká kola a opravdu velmi prostorná hluboká korba (dalo by se přirovnat rozměrově k Inglesině).

Tchán měl obchod a servis jízdních kol a hodně tam chodily maminky s kočárkama, co měli ty malé miniaturní kolečka, věčně se to opravovalo.

Holky, máte některá zkušenosti s kočárky Venicci?  :)

Jinak je mi jasné, že kočárek každý vybírá podle sebe - do jakého terénu apod.

Reakce:
Poci
Stálice 63 příspěvků 06.11.18 14:00

Svagrova mela a naprosta spokojenost :palec:

Tamina222
Nováček 6 příspěvků 05.01.19 03:28

Já mám kočárek Venicci gusto a jsem s ním spokojená. Je super odpružený(musí se trosku zajet, zpočátku byl tužší), velká korba, sice nízký, ale výborný do kaváren :smile:, lehce se ovládá. Hledala jsem mezi x kočárky a vždy se při výběru vrátila k tomuto…splňoval víceméně vše, co jsem od kočáru chtěla a potřebovala - lehká konstrukce, dobre se skládá, hezký design, u sportaku normální sezení- ne korytko…ke kocaru dostanete tašku, šítku proti hmyzu, plastenku, takže se nemusí extra dokupovat..... negativa- když jdu rychle a trosku natáhnu krok, tak někdy kopnu do brzdy, celkově nízký ( pro mě to není negativum, ale nedoporucuju vysokým lidem)

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 08.01.19 10:39

@Tamina222 Ahojky a jakou máš barvu kočárku? Nejvíce se mi líbí černá :) ale říkám si, aby to nebylo moc smutné a netáhlo to moc tepla. Jinak jak jsi prosím vysoká? Já jen skrz tu výšku korbičky.. Samozřejmě se to musí ozkoušet v reálu, ale jen ze zajímavosti se ptám :)

Trošku mě odrazují ty diskuse, kde nedoporučují kočárky 3v1. Prý ty sporťáky za nic moc nestojí, tak jsem ráda, že píšeš, že sezení není jak v korýtku :mrgreen: Nebo jsi také kombinovala s jiným kočárkem?

Ještě mě napadlo, kupovala jsi kočárek v CR a nebo přímo přes jejich eshop z UK?

Moc děkuji za odpovědi :)

Tamina222
Nováček 6 příspěvků 08.01.19 14:53

@majdulacek mám Venicci gusto cream - taková ta bílá káva, jinak já mám 168 Cm a přítel kolem 180cm a v pohodě, ale vím, ze mé vysoké kamosky (kolem 175-180) rikaly, ze na ne je nízký… mne to, ze je nízký vyhovuje, protože když někde sedím, tak do kočárku krásně vidím a vše mám na dosah ,aniž bych musela vstávat a natahovat se… jinak já jsem proti korytkovému sezení, protože mám par kamarádek, které si kupovaly super in bugaboo nebo neonato( které jsou sice pěkné), ale při přechodu na sportak rychle měnily za jiné kočárky, ať už z důvodu, ze se v tom dítěti nelíbilo, tak se tam pomalu nevešlo nebo jim z toho malém vypadlo, protože je to opravdu v té nejvyšší poloze, jak na bidle, takže toto mě odrazovalo… Venicci má sezení normální a z mého pohledu i dostatečně prostorné, u sportaku je super dlouhá stříška. Jezdím s kočárkem půl roku, tak zatím mám korbu a ještě do jara ji mít budu, je dostatečně velká. Jinak není to vyloženě kočár outdoor, ale něco zvládne, já s nim každý den sjizdim schody a zatím drží dobře :smile:, už zvládl i nějakou tu lesní stezku, ale myslím, si ze obecně na nějaké lesní vycházky je lepší nositko…A kočár jsem si byla osobně koupit v obchodě, kde jsem ho taky několikrát zkoušela, porovnávala s jinými a proste vždycky zvítězil Venicci… :srdce: zas je to můj první a zatím jediný kočár, takže nejsem takový ten blázen, který má na jedno dítě 15 kočárů a je odborníkem na slovo vzatý, ale jsou to mé postřehy a zkušenosti :wink: jinak až bude malá větší tak určitě plánuju koupit skladne golfky, ale teď doufám, ze si vystačíme s trojkombinaci. Jo a mám k němu cybex autosedacku- lepší, bezpečnější, kvalitnější :wink:než origo Venicci, ale to je obecně u hodně značek takhle…

Tamina222
Nováček 6 příspěvků 08.01.19 14:56

Jo tady jsem chtěla pridat foto, ze když je někdo obr, tak pak kočár spis připomíná kočárek na panenky :lol: takže takto dámy raději neee ;)

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 08.01.19 15:21

@Tamina222 Tak to máme na výšku +- stejně. Mohu se zeptat jak tedy vysoko je rukojeť a jak je vysoko hluboká korbička? Nemohu to na netu najít a obchod, který má kočárek vystavený je trochu z ruky, tak se zatím jen ptám :)

Jinak pokud by byl nízký, doporučuješ nějakou alternativu?

Tamina222
Nováček 6 příspěvků 08.01.19 15:43

@majdulacek ty jen odhad, protože kočárek nemám teď u sebe, ale v autě, tak ta rukojeť není teleskopická, takže se nedá vysouvat, dá se v kloubu jen otáčet a jsou tam 3 stupně, na obrázku má paní nastavenou tu nejvyšší možnou. A je to zhruba ten metr a spodní část korby je ve výšce 60 Cm cca… hrubý odhad. Teď vybírám kočár pro segru a líbí se mi i ty moony, třeba ten Moon Solitaire, ale neviděla jsem ho v reálu.

Roseforever
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 10.01.19 19:49

@majdulacek Ahoj, měla jsem Venicci pure shadow dvojkombinaci a naprostá spokojenost. Vozil i manžel 180 cm vysoký a úplně bez problémů, korbička je níž tak o 5 cm než běžné, takže to ani není znát.
Budu kočárek prodávat (sporťák a hluboký) v super stavu za 12 000 Kdybys měla zájem ozvi se.

Mytak
Kecalka 428 příspěvků 14.05.19 14:53

Čau holky, oživují diskuzi. :dance: máte některá teda ten kočárek zn. Venicci? My před pár dny koupili, z druhé ruky. Moc se nám líbí, je Teda menší, já jsem vyšší, ale to mi vlastně ani nevadí. Blbe je, že nemám ráda nákupy a vybírání, přebírání, tak jsme vzali ten první co se nám líbí. Teď samozřejmě nad tím přemýšlím, jestli to byla šťastná volba, protože ta korba je nějaká malá (co takle čtu) a my budeme mít miminko na podzim, tak mám strach, aby se mi tam vešlo v tom fusaku, a aj v zimě, když už bude mít pár měsíců. Dejte vědět co jste vypozorovali :) moc diky :)

Mytak
Kecalka 428 příspěvků 14.05.19 14:57

Čau holky, oživují diskuzi. :dance: máte některá teda ten kočárek zn. Venicci? My před pár dny koupili, z druhé ruky. Moc se nám líbí, je Teda menší, já jsem vyšší, ale to mi vlastně ani nevadí. Blbe je, že nemám ráda nákupy a vybírání, přebírání, tak jsme vzali ten první co se nám líbí. Teď samozřejmě nad tím přemýšlím, jestli to byla šťastná volba, protože ta korba je nějaká malá (co takle čtu) a my budeme mít miminko na podzim, tak mám strach, aby se mi tam vešlo v tom fusaku, a aj v zimě, když už bude mít pár měsíců. Dejte vědět co jste vypozorovali :) moc diky :)

Tamina222
Nováček 6 příspěvků 15.05.19 06:39

@Mytak malá korba? Kdo to psal? Mne se pravé líbil, protože ta korba byla celkem velká oproti jiným kocarum… Já mám dceru červencovou a byla v korbě do 7 měsíců ( než začala sama sedět) a v pohodě i s obřím fusakem a vlezla by se mi tam i dele.

Mytak
Kecalka 428 příspěvků 15.05.19 07:41

@Tamina222 tak možná jen nějaký typ. Mě ji mamka včera měřila, a ma 73cm na 30cm

Váš příspěvek
Reklama