Kód na založení účtu Genius Gratis u GE Money Bank

174
28.1.13 19:17

Účet Genius Gratis GE Money-najde se třetí do party?

Ahoj,
najde se někdo, kdo má doma nepoužitý kód na založení účtu Genius Gratis u GE Money Bank? Nebo případně dva zájemci, abychom byli tři a měli účet zdatma? :lol:

Díky Pavla

Příspěvek upraven 28.01.13 v 21:17

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3825
28.1.13 19:25

Bohužel už neplatný. Jen chci všem říct, že účet mám od srpna a maximální spokojenost a péče ze strany pracovníků GE Money. Jděte do toho, opravdu je vše zdarma a ušetříte plno peněz.

Příspěvek upraven 28.01.13 v 19:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
174
28.1.13 19:26

Škoda :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
28.1.13 19:28

tady někdo nabízí… do 2.2.2013

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
28.1.13 19:29

@Nelfil taky ho mám…a véééliká spokojenost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
174
28.1.13 19:40
@Putuka píše:
tady někdo nabízí… do 2.2.2013

díky, zkusím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1690
28.1.13 20:00

JA MAMTEZ KOD:-)KDYBY NEKDO CHTEL

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1917
28.1.13 20:19

Ahojky já ho mám taky a můžu přidat jednu raduzajdi na nejbližší pobočku ge money a řekni že bys o tento tip účtu měla zájem ale že nemáš další dva lidi do trojice a oi tě k někomu řiřadí já to tak mám taky lidi se kterými jsem ve trojici neznám a ani mě to nezajímá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
174
28.1.13 20:54
@skripatko píše:
JA MAMTEZ KOD:-)KDYBY NEKDO CHTEL

Skripatko, já bych ho brala :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1690
28.1.13 20:55

Muzu ho poslat, ale az zitra jestly to staci? ale chybi jeste jedna nebo jeden

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
174
28.1.13 21:09

Určitě stačí. Tak ještě chvíli počkáme:-), snad se někdo třetí najde, abychom to měli všichni zadarmo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
174
29.1.13 17:08

Díky všem, už jsem kod sehnala u nás v práci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1690
29.1.13 17:09

Zrovna jsem vam ho chtela posilat. nevadi :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
452
4.2.13 14:46

Ahojky, o jaký kod jde? Taky mám u GE účet, ale active :( Taky bych brala Gratis, ale 2 lidi neseženu :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.2.13 20:59

Dobrý večer, poté, co jsem zjistila kolik platím KB a. s., tak rychle hodlám tuto instituci opustit, takže pokud někdo,,potřebujete,, dušičku k účtu Grátis, jdu do toho!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat