Koho čeká císař? Mě zase ano.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 09.09.10 16:52
Koho čeká císař? Mě zase ano.

Děvčata přidejte se, která z Vás zase čeká cisar?
ja mela v lednu a v breznu bude dalsi.
chjo
mela jsem akutni a to vyvstavani a podobne dobroty me cekaji znovu, jen nevim , asi by to tentokrat bylo planovane a tedy spinal a to ja nechci, chci byt totalne mmimo

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 09.09.10 16:55

Spinal je uuzasnyyyyyyy :pankac:
Ja mela dvakrat celkovku a ted potreti spinal a UZ VZDY JEN A POUZE TEN :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 09.09.10 16:57

FAKT? povidej, ja se toho desim, jsem srab, omdlivam u zubare, takze cisar je pro me peklo

janca84
Neúnavná pisatelka 17056 příspěvků 09.09.10 16:57

Ahoj, tak mě čeká taky císař - 24.9. a jsem prvorodička-vůbec nevím,do čeho jdu 8-o

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 09.09.10 16:59

takze mas planovaneho? a byla jsi nekdy na operaci? ja tim, ze jsem nebyla, tak to byl pro me sok.

Mysina
Kecalka 344 příspěvků 09.09.10 17:02

Rodila jsem císařem s epiduralem a za celkovou narkózu bych určitě neměnila. Už jen to, že jsi u toho a dostaneš mimčo ještě na sále aspoň na chvíli k sobě. Byl to teda trochu divný pocit, když cítíš, jak ti něco dělaj v břiše, ale necítíš žádnou bolest. Taky se z toho vzpamatuješ fyzicky určitě dřív než po celkové anestezii a je to lepší i z důvodu spouštění kojení.

janca84
Neúnavná pisatelka 17056 příspěvků 09.09.10 17:03
jizvíková píše:
takze mas planovaneho? a byla jsi nekdy na operaci? ja tim, ze jsem nebyla, tak to byl pro me sok.

Ano,plánovaný císař, kvůli poloze- Konec pánevní. Na operaci jsem nikdy nebyla.Takže na co se mám prosímtě připravit?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22895 příspěvků 09.09.10 17:04

Pro mě byl císař taky první operací v životě. Tak trošku jsem s ním počítala, ale pořád jsem si říkala, že se miminko otočí, nebo já nevím co.
Bála jsem se jako čert kříže. Nakonec to nebylo tak hrozný jak jsem čekala, jenom mi vadilo to, že jsem byla po probuzení z narkozy byla silně dezorientovaná a že mi odvezli mimčo daleko.
Doufám, že příště budu rodit normálně a pokud nedejbože opět přijde sekce, tak se asi přemluvím ke spinálu, protože budu chtít vědět co se děje s miminkem.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 09.09.10 17:04

Nejhorsi je se asi dostat na zachod, ja mela postel nejdal od wc a hodne jsem se rozmyslela, jestli se mi chce curat :lol:
za klukama na JIP jsem nedolezla, takze jsem cekala, az prijde manzel z prace a odveze me tam na voziku :roll:

saraai
Závislačka 4548 příspěvků 09.09.10 17:07

Ja jsem mela spinal a bylo to v pohode, byla jsem rada, ze aspon tak trochu muzu byt u narozeni sveho ditete a videt ji hned po vytazeni z bricha. Nemela jsem zadny problem, nebylo mi zle, tri hodiny po cisari byla mala u me na kojeni, ale v podstate jsem ji mela porad, pokud jsem nespala…treti den uz 24 hodin se vsim vsudy.
Druhy porod jsem mela prirozeny.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 09.09.10 17:08

No ja vim, ze jsem huhlala deti, deti a nikdo mi nic nerekl, vlastne az druhy den prisla doktorka z detsky jip a rekla, jak na tom jsou

bala jsem se moc, ted se bojim jeste vic :lol:
vim, co me ceka
ta rekonvalescence, no to byla sila
mam nizkej tlak a po tech injekcich na bolest jsem mela jeste nizsi, takze jsem radsi nechodila na jidlo a sestry me nesnasely, ze mi to maj nosit, a porad kecaly, at si tam dojdu a ze musim a tak… no nez sebou flaknout na zem, to jsem radsi o hladu

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 09.09.10 17:09

no treti den uz 24hod, jestli to bude jako minule, tak potes koste,,,,jsem lazar :twisted:
a kdy vas po spinalu pousteli domu?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 09.09.10 17:16

Vzhledem k tomu, že já rodila už tak strašně dlouho a těžce a už jsem kolabovala, brala jsem operaci spíš jako vysvobození . „Udělejte cokoli, jen ať už to skončí!“ doslova jsem žebrala. Takže asi i proto jsem k druhému císaři přistupovala tak nějak že je to „lepší“ neř vlastní porod … aspoň pro mne „pooperační stav“ nebyl v porovnání s tím, co tomu předcházelo, vůbec problematický!!! A jestli mě něco bolelo, tak to ani tak nebylo břicho (kromě prdíků, což ale trápí asi i „necísařovny“ ), ale prsa při kojení … a dneska když mi někdo říká, chudinko, ty máš za sebou dvě operace, tak já spíš říkám, chudnko, tys rodila 12 hodin????

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 09.09.10 17:23

Ja normalni porod nezazila, praskla mi voda v nemocnici v poradne, takze jsem usla pet kroku a byla jsem v porodnici, strasne jsem krvacela, vsichni me prohlizeli a septali si :roll: a v 13.10 jsem byla na sale, voda praskla v 11. Kontrakce jsem mela, ale s 12hod to srovnavat opravdu nebudu, ja bych rekla, ze nejhorsi byl pristup sester, par jich tam bylo na h…, misto povzbuzeni hrozny hlody
prdouse byly strasny a prvni stolice, to jsem brecela, jak zelva

janca84
Neúnavná pisatelka 17056 příspěvků 09.09.10 17:23

Já půjdu spíš do celkové anestezie,na tu částečnou se jaksi necítím…a to cévkování se provádí kdy a vždy???

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >