Reklama

Kojenec a TV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aaaki
Povídálka 34 příspěvků 12.08.18 18:35
Kojenec a TV

Ahoj holky, mame 6 měsíční miminko a partner mu už od malička pousti TV. Ne že by tam dcera vysedavala cele dny, ale když se chceme v klidu nasnidat /naobedvat. Mne se to moc nelíbí, na druhou stranu je pravda, že když je v sedátku před tv, máme chvíli klidu. Bývá tam max 15 min ráno a 15 min večer. Jaky je Váš názor /zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 12.08.18 18:36
@aaaki píše:
Ahoj holky, mame 6 měsíční miminko a partner mu už od malička pousti TV. Ne že by tam dcera vysedavala cele dny, ale když se chceme v klidu nasnidat /naobedvat. Mne se to moc nelíbí, na druhou stranu je pravda, že když je v sedátku před tv, máme chvíli klidu. Bývá tam max 15 min ráno a 15 min večer. Jaky je Váš názor /zkušenost?
Že to to dítě přežije. :lol: Sice jsem nedělala, ale nějak katastrofické mi to nepřijde. :nevim:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.08.18 18:36

Tak proč to dovolíš, když se ti to nelíbí? A proč to řešíš až po půl roce?

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 12.08.18 18:37
@171Jirka píše:
Tak proč to dovolíš, když se ti to nelíbí? A proč to řešíš až po půl roce?

A proč se ji ptáš a neodpovíš na otázku? :roll: :lol:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 12.08.18 18:37

Dítě to přežije. Ale nechapu vás, na co jste si porizovali dite, kdyz se chcete v klidu nasnidat a dite u toho odlozit? Jste si meli poridit babyborn :zed:.

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 12.08.18 18:40
@vertunka píše:
Dítě to přežije. Ale nechapu vás, na co jste si porizovali dite, kdyz se chcete v klidu nasnidat a dite u toho odlozit? Jste si meli poridit babyborn :zed:.

Být rodičem znamená nemoci se v klidu najíst? :think: 15/30 min denně se nevěnovat dítěti je totiž hrozná katastrofa. :lol:

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 12.08.18 18:41

Mě by to spíš vadilo v tom stylu, že bych se snažila naučit dítě, že při jídle se prostě sedí u stole a neřve tv, ale věnujeme se jídlu a rodině a ne televizi, aby byl klid.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.08.18 18:43
@Wani píše:
A proč se ji ptáš a neodpovíš na otázku? :roll: :lol:

Protože nemám děti :mrgreen: .
Ale odpověď na otázku. Tak se sakra domluvte! A pokud už sedí, tak jej můžete dát do židličky. Možná je to tím, že nemám děti, ale neumím si představit někde jíst a děcko nechat v klidu u telky. Stejně na něj musíte dávat pozor.

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 12.08.18 18:45

@vertunka Jako pardon, ale ja se tedy take i pres to, ze mam deti - dokonce 3 :lol: chci v klidu nasnidat :lol: Tento argument jsem asi nepochopila… ale jelikoz uz mam dite treti a „dobre vychovane“, tak to muzu i bez televize :lol: ( ty uvozovky tam jsou, aby i mene chapave pochopily, ze je to mysleno ironicky s cilem nakrknout vsechny supematky)

Zakladatelko hlavni je domluva na vychove s partnerem. Vy musite byt zajedno. Co ti tu napisou jine matky z emimina je pomerne sumak.

Uživatel je onlinesrpen89
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 12.08.18 18:48
@vertunka píše:
Dítě to přežije. Ale nechapu vás, na co jste si porizovali dite, kdyz se chcete v klidu nasnidat a dite u toho odlozit? Jste si meli poridit babyborn :zed:.

Tak tohle je hláška dne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To jako ze si nemam porizovat deti, kdyz se chci v klidu najist, dat si vanu, jit s kamoskou na kafe..... :think: Jako ze se mam detem obetovat a byt jim k dispozici 24 h denne, 7 dni v tydnu, 365 dni v roce ? Tak to fakt ne. Svoje deti miluju nadevsechno na svete, ale rozhodne jim neplanuji podřídit cely zivot. Mam svoje plany, zajmy. Mam svuj zivot,stejne jako ony ten svuj.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15371 příspěvků 12.08.18 18:50

Můj názor je, že ti jeho CNS jednou poděkuje.

Elishka1
Závislačka 2653 příspěvků 12.08.18 18:52
@aaaki píše:

ja nedávala, radši šoupnout pod hrazdicku nebo dat do ruky nějakou blbost z domacnosti, at se zabavi

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18274 příspěvků 12.08.18 18:55

Šestiměsíční v sedátku? To je bezva. Jestli se ti nelíbí dítě u televize, nechápu, proč to neřekneš partnerovi a žaluješ na něj tady. Máme mu to snad říct my? Dej mi na něj číslo.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 12.08.18 19:01
@srpen89 píše:
Tak tohle je hláška dne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To jako ze si nemam porizovat deti, kdyz se chci v klidu najist, dat si vanu, jit s kamoskou na kafe..... :think: Jako ze se mam detem obetovat a byt jim k dispozici 24 h denne, 7 dni v tydnu, 365 dni v roce ? Tak to fakt ne. Svoje deti miluju nadevsechno na svete, ale rozhodne jim neplanuji podřídit cely zivot. Mam svoje plany, zajmy. Mam svuj zivot,stejne jako ony ten svuj.

Ja chapu, ze si clovek chce odpocinout a v klidu se najist. Ale odkladat kvuli tomu dite k bedne?? 8o 8o Notabene pul rocni mimco?

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 12.08.18 19:03
@vertunka píše:
Ja chapu, ze si clovek chce odpocinout a v klidu se najist. Ale odkladat kvuli tomu dite k bedne?? 8o 8o Notabene pul rocni mimco?

Tak asi nechápeš, že se člověk chce v klidu najíst, soudě dle tvého prvního příspěvku.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >