Kojenecka voda - od kdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky229
Povídálka 13 příspěvků 22.04.19 17:19
Kojenecka voda od kdy

Holky, chtěla bych se zeptat mám měsíční miminko myslíte si že v těch teplech mohla by převařenou kojeneckou vodu? Kojim ji a davam ji už i nutrilon.

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9557 příspěvků 22.04.19 17:25

@Marky229 No, pokud je plně kojená, tak zatím takové teplo na vodu není. Měla by to dopít v předním mléce. Proto může chtít pít častěji. Jinak já vloni vodu nedávala vůbec a to bylo přes ty 40. Ale pokud dáváš UM, pak bych asi vodu zařadila. Proč ho dáváš? Malá nepřibírá??

iPodPrd
Kecalka 361 příspěvků 22.04.19 17:59

Moje 4-mesíční kojená není, neříkala, že by měla žízeň, ale podle toho pocení jsem prostě stanovila, že musí mít :D Dávám jí teda čaj - bylinkový, neslazený, dost slabý. Plně lokne 2×, pak zjistí že to není mlíko, tak plive - ale i ty dva loky beru jako úspěch, když ji takhle ošidím párkrát denně. Pokud máš pocit, že má žízeň, asi bych klidně dala, maximálně to vyplivne :nevim:

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 102 inzerátů 22.04.19 18:02

@Marky229 prevarenou vodu může, nebo treba fenyklovy čaj, ale dokud nebude venku aspoň 25, tak bych to vůbec neřešila ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 8127 příspěvků 22.04.19 18:09

Zaradila jsem prikrmy a k tomu dala i vodu. Bude mít 5mesicu. Je na um

Marky229
Povídálka 13 příspěvků 22.04.19 18:13

@P4ja občas musím dat nestíhá se mi občas tvořit mleko tak musím dat um

Cenarius
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 22.04.19 20:01
@Marky229 píše:
Holky, chtěla bych se zeptat mám měsíční miminko myslíte si že v těch teplech mohla by převařenou kojeneckou vodu? Kojim ji a davam ji už i nutrilon.

Proc kojeneckou vodu prevarujete?

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9557 příspěvků 22.04.19 20:18

@Cenarius Já prevaruju kvůli tomu, že jí skladují kdoví kde. Ale vím, že u většiny je psané, že se může dávat rovnou.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 22.04.19 20:42

@P4ja hlavne dela v cem je skladovana. Sklo je cajk, ale z plastu se stejne uvolnuji mikroplasty. Na to se rozbory nedelaji. A jinak by se opravdu prevarovat nemusela. Na vstupu v te vode nic neni, to se prisne rozbory kontroluje a sami od sebe se tam neobjevi.

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9557 příspěvků 22.04.19 21:12
@Cenarius píše:
@P4ja hlavne dela v cem je skladovana. Sklo je cajk, ale z plastu se stejne uvolnuji mikroplasty. Na to se rozbory nedelaji. A jinak by se opravdu prevarovat nemusela. Na vstupu v te vode nic neni, to se prisne rozbory kontroluje a sami od sebe se tam neobjevi.

Jj, i to si myslím. Prostě mrtvá voda z plastu :,(

Deny66
Nováček 5 příspěvků 24.04.19 12:44

Na čaje u tak malého mimča pozor na dávkování, opravdu ještě není takové horko a kojit se může co jednu a půl hodiny, mám to ověřené, že je mlíčko strávené. Naše malá měla v porodnici zavedenou sondičku do žaludku a po mlíku ani stopa.

Váš příspěvek
Reklama