Kojení 13ti měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sonmik
Nováček 9 příspěvků 17.12.17 17:09
Kojení 13ti měsíčního dítěte

Dobrý den, mám 13ti měsíční dítě a kojím už jen jednou denně, a to ráno. Zkouším mu dát napít ještě večer, ale to už nechce. Občas odsaji a ze lžičky tu trošku vypije. Mohu se zeptat, kolik mlíčka máte při jednodenním kojení? Jestli to má vůbec cenu, když je mlíčka třeba jen 20ml denně. :) Děkuji za odpověď.

Reakce:
Alušáček
Závislačka 3320 příspěvků 17.12.17 17:16

@Sonmik Proc by to nemelo cenu, nejspis vycucne vic nez jen 20ml. Nechala bych to na diteti, az bude chtit samo se odstavi, coz zrejme nebude dlouho trvat, kdyz se v roce koji uz jen jednou dene.

andelka83
Generální žvanilka 20400 příspěvků 17.12.17 17:42

Ml jsem nikdy neřešila. Kojila jsem dokud nám to vyhovovalo, kolem 1 roku 1-2× denně ( mladšího spíš v noci).

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 17.12.17 19:07

@Sonmik Takhle jednou denně jsem krmila od roka do 16 měsíců ;) Jestli ti to stojí za to, ty desítky ml, tak si klidně koj dál - o množství vypité tekutiny to přece není…

Sonmik
Nováček 9 příspěvků 17.12.17 20:01

Moc děkuji za reakce a podporu, máte pravdu, nechám to na něm a uvidíme. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >