Kojení 13ti měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sonmik
Nováček 9 příspěvků 17.12.17 17:09
Kojení 13ti měsíčního dítěte

Dobrý den, mám 13ti měsíční dítě a kojím už jen jednou denně, a to ráno. Zkouším mu dát napít ještě večer, ale to už nechce. Občas odsaji a ze lžičky tu trošku vypije. Mohu se zeptat, kolik mlíčka máte při jednodenním kojení? Jestli to má vůbec cenu, když je mlíčka třeba jen 20ml denně. :) Děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3002 příspěvků 17.12.17 17:16

@Sonmik Proc by to nemelo cenu, nejspis vycucne vic nez jen 20ml. Nechala bych to na diteti, az bude chtit samo se odstavi, coz zrejme nebude dlouho trvat, kdyz se v roce koji uz jen jednou dene.

Uživatel je onlineandelka83
Neúnavná pisatelka 18878 příspěvků 17.12.17 17:42

Ml jsem nikdy neřešila. Kojila jsem dokud nám to vyhovovalo, kolem 1 roku 1-2× denně ( mladšího spíš v noci).

Icestar
Závislačka 4146 příspěvků 2 inzeráty 17.12.17 19:07

@Sonmik Takhle jednou denně jsem krmila od roka do 16 měsíců ;) Jestli ti to stojí za to, ty desítky ml, tak si klidně koj dál - o množství vypité tekutiny to přece není…

Sonmik
Nováček 9 příspěvků 17.12.17 20:01

Moc děkuji za reakce a podporu, máte pravdu, nechám to na něm a uvidíme. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama