Kojení

32
21.12.04 08:37

Kojení

Ahojky,

dneska se chci podělit o zkušenost z posledních dnů, byl to docela horor. Nejdřív Maxíček zhubl, pak dostal docela velikou rýmu a kašlík a do toho jsem zjistila, že máme opravdu hodně málo mlíčka.
Celých tři a půl měsíce jsem kojila celkem bez problémů a najednou NIC!

Maxík řval jako tygr, já bulela, celou noc mi moje jinak až extrémě spavé sluníčko plakalo, prostě taková předvánoční idilka :(
Doktorka chtě nechtě doporučila Nutrilon, ale když jsem ho v lékárně kupovala, něco se ve mě šprajclo a já se rozhodla, že toho bohdá nebude, aby český král z boje utíkal… koupila jsem homeopatika na podporu kojení, krabici gravimilku a vedle v samošce tři krabice mlíka, tvaroh, jogurty…
Odpoledne jsem zdlábla homeopatika, zapila je krabicí mlíka, konvicí bílého kafe, skleničkou gravimilku, zajedla tvarohem a jogurty a sice je mi neskutečně děsně, ale prsa mi praskají ve švech a Maxíček spinkal od sedmé večer do osmi ráno a tváří se děsně spokojeně. :D

Takže to chce nevzdávat se bez boje a kdyby to přece jen nevyšlo, zůstat v klidu, MM je sice důležité, ale určině ne důležitější, než klidná a usměvavá maminka.

Kimi a Maxík tři a půl měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

123
21.12.04 15:08

ahoj kimi,
tak jsem po precteni tveho clanku hned zblajzla dva pribinacky :D . celkem s tim mlikem taky bojujeme, tak jsem se te chtela zeptat na ty homeopatika, o kterych pises. zkusila jsem teda uz kde co, ale homeopatika jeste ne :) . daji se volne koupit v lekarne nebo jsou nejak na predpis?
dekuji a hodne mlika :) preje ivana a anicka 2,5 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.12.04 19:29

Holky, jen vás chci povzbudit… jste šikulky, že to nevzdáváte, to je víc než půl úspěchu… dobře to dopadne, boji zdar :-))
Klára + Janík (6 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
32
22.12.04 11:04

homeopatika

Ahojky,
k jogurtíkům zkus ještě bílé kafčo, dost pomáhá. Jinak homeopatika jsem koupila volně v lékárně, jmenuje se to RICINUS COMMUNIS 5, připadá mi, že to opravdu pomáhá.

Držím palečky, Kimi a Maxík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama