Reklama

Kojení a kojenecké mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cacorka1996
Nováček 5 příspěvků 08.02.18 12:34
Kojení a kojenecké mléko

Dobrý den, synovi je půl roku a už měsíc jsme na příkrmech a snacha mi poradila, aby jsme si taky koupili kašičku. Jenže nevím zda, když kojím jestli mám k ní koupit i kojenecké mléko, když ho malý ještě ani jednou neměl.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 08.02.18 12:38

Snacha? Ty uz mas snachu?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 08.02.18 12:39

Ja jsem prvnímu plne kojenemu synovi dávala kaše jako Sunarka, Hami, Nutrilon - vsechny obsahují mleko. Uplne bez problému, velmi dobre vse snášel. Ale pokud nechceš uměle mleko, existují i kaše bezmlecne, které muzes udělat z MM, pokud jsi schopna dost odsat. :-)

beruska9
Extra třída :D 10644 příspěvků 08.02.18 12:40

Kdy koupis mlecnou, tak uz se dela jen s vodou. Nemlecnou muzes michat do odstrikaneho mleka, do UM, do vody, do normalniho mleka. Ja delala nemlecne s vodou a michala do toho treba ovoce, ale davala jsem je na lzicku, ne do flasky, a spis k snidani, nebo jako svacinu.

Příspěvek upraven 08.02.18 v 12:42

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 08.02.18 12:40

@vertunka taky bych řekla ze spíše švagrova  :lol:

Cacorka1996
Nováček 5 příspěvků 08.02.18 12:41
@vertunka píše:
Snacha? Ty uz mas snachu?

Omlouvám se špatně jsem to napsala :D, chtěla jsem napsat švagrová

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 08.02.18 12:41

Jinak k tématu…buď koupit mlecnou a namichat s vodou nebo nemlecnou a namichat s MM ;)

Cacorka1996
Nováček 5 příspěvků 08.02.18 12:42
@Marie432875 píše:
Ja jsem prvnímu plne kojenemu synovi dávala kaše jako Sunarka, Hami, Nutrilon - vsechny obsahují mleko. Uplne bez problému, velmi dobre vse snášel. Ale pokud nechceš uměle mleko, existují i kaše bezmlecne, které muzes udělat z MM, pokud jsi schopna dost odsat. :-)

Moc děkuji, nebyla jsem si jista.

Cacorka1996
Nováček 5 příspěvků 08.02.18 12:43
@beruska9 píše:
Kdy koupis mlecnou, tak uz se dela jen s vodou. Nemlecnou muzes michat do odstrikaneho mleka, do UM, do vody, do normalniho mleka. Ja delala nemlecne s vodou a michala do toho treba ovoce, ale davala jsem je na lzicku, ne do flasky, a spis k snidani, nebo jako svacinu.Příspěvek upraven 08.02.18 v 12:42

Děkuji moc za rady, zkusíme z MM.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 08.02.18 12:44

@Cacorka1996 kup si nějakou mléčnou kaši na zkoušku a uvidíš…někdo říká ze po tom deti bolí bříško-muze byt, nicmene ja ji dávala synům od 4.mesice na noc a jako bonus mi začali mnohem lépe spát. :palec:
Edit: ted čtu ze chceš z MM. Taky moznost, a pro mimco to nebude takový rozdíl kdyz uciti mleko co zná :-)

Cacorka1996
Nováček 5 příspěvků 08.02.18 12:49
@Marie432875 píše:
@Cacorka1996 kup si nějakou mléčnou kaši na zkoušku a uvidíš…někdo říká ze po tom deti bolí bříško-muze byt, nicmene ja ji dávala synům od 4.mesice na noc a jako bonus mi začali mnohem lépe spát. :palec:
Edit: ted čtu ze chceš z MM. Taky moznost, a pro mimco to nebude takový rozdíl kdyz uciti mleko co zná :-)

Děkuji za radu, nejdříve zkusíme z MM a pak zkusíme tu mléčnou, snad mu to bude chutnat :).

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 12:53

Kupuju takovou, kde lze přidat jen vodu.

KristynaTita
Kecalka 433 příspěvků 08.02.18 12:54

Sypana sracka z krabice se nikdy nevyrovna doma uvařené kasi… achjo

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 12:56

@KristynaTita

tak si ji vař, já si tu srajdu radši koupím :P

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 08.02.18 12:59

@ASAndrea A proč kupuješ dítěti něco, co absolutně nepotřebuje? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >