Reklama

Problém s denním kojením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 06.02.18 20:36
Problém s denním kojením

Ahoj holky! Mám problém. Malému jsou tři měsíce a poslední dny (možná už i týdny) mi začal dělat tohle: brečí, že má hlad, přisaje se, pije třeba 2-5 minut, pak se odtáhne, začne řvát jak když ho na nože berou a už ho za boha k tomu prsu nedostanu. Když byl menší, jedl i patnáct, dvacet minut a v klidu!…teď jsem ráda, když se nám v klidu podaří těch pět a někdy je to stejně se vztekáním. Přibírá normálně. Dřív jsem taky v pohodě krmila z obou prsou, jenže teď, když bych je během krmení chtěla vyměnit, začne vyvádět a už se mi nepřisaje.
Máte s tímhle někdo zkušenost a nevíte, jak se dostat zase k normálnímu klidnému kojení? :( PS noční kojení, ač trvá max těch 7 minut, probíhá v klidu, bez řevu.

Přečtěte si článek: Osvědčené tipy, jak podpořit laktaci

Reklama

Reakce:

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 06.02.18 20:39

Pokud břibírá, tak bych to neřešila. Třeba vytáhne za těch 5 minut dost mléka a už nemá hlad…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 06.02.18 20:40

@robatko23 malá mi to dělala stejně, dokonce jsme skončili v nemocnici pac se mi napila o půlnoci, a pak už celý den nepila ani z flašky ani z prsa a řval jak tur… Takhle vyvrcholilo obdobi kdy i po 5 h. Se přisala tak na 2 min a řev… Výsledek? Vše ok.. Silná kolika břicha… Dostala rourku, sabsimplexy a bříško masírovat nahrivat..nikdy už mi nepila dyl jak 5 min Max 10…podle mě si vypije dost za těch 5min

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 06.02.18 20:42

No když byl menší tak mu to trvalo déle a teď už je větší. Nenutila bych určitě víc, může mít koliku, nebo ho pálí žáha když se přejí.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 06.02.18 20:46

Jestli přibírá jak má, tak bych neřešila a prso nenutila. Malý to měl přibližně v tomto věku stejně a to nepil snad ani ty dvě minuty, zdálo se mi, že cca 5× zatahá a konec. Evidentně mu to stačilo, přibíral, hlady neřval a já z toho akorát měla nervy. Už byl asi silnější a vytáhl si toho za pár minut víc než po porodu. Jen pozor ať má dostatek počůranych plen.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 06.02.18 20:51
@robatko23 píše:
Ahoj holky! Mám problém. Malému jsou tři měsíce a poslední dny (možná už i týdny) mi začal dělat tohle: brečí, že má hlad, přisaje se, pije třeba 2-5 minut, pak se odtáhne, začne řvát jak když ho na nože berou a už ho za boha k tomu prsu nedostanu. Když byl menší, jedl i patnáct, dvacet minut a v klidu!…teď jsem ráda, když se nám v klidu podaří těch pět a někdy je to stejně se vztekáním. Přibírá normálně. Dřív jsem taky v pohodě krmila z obou prsou, jenže teď, když bych je během krmení chtěla vyměnit, začne vyvádět a už se mi nepřisaje.
Máte s tímhle někdo zkušenost a nevíte, jak se dostat zase k normálnímu klidnému kojení? :( PS noční kojení, ač trvá max těch 7 minut, probíhá v klidu, bez řevu.

Kolika a silna.Chce pit ale boli ho brisko.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 06.02.18 21:04

@robatko23 Neřeš to…

LaraA
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 06.02.18 21:06

@robatko23 klasicky rustovy spurt. Prejde to.

Emisis
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 06.02.18 21:14

Mala mi to taky děla když ju bolí bříško :( ale neřešim to nijak, dohání pak kojení v noci :think:

Hadumi
Extra třída :D 13398 příspěvků 06.02.18 21:23

Syn tohle dělal od dvou měsíců do cca 7, možná dýl. Prostě mu to neteklo dle jeho přání.

Martina712
Kecalka 188 příspěvků 2 inzeráty 06.02.18 22:24

Syn tohle delal kolem toho 3.mesice taky. Myslim, ze se rozciloval, ze to netece jak by si predstavoval a taky ho zajimalo vse okolo, jen ne jidlo a to mu zustalo. Bylo to celkem sileny obdobi, nakojit byl ocistec. Pomahalo mi stridat polohy, nechtel v sede, tak se v leze zas na chvili prisal atd…Mozna taky rustovy spurt.. Taky je mozny, ze jakmile zacne pit, streva zacnou pracovat a to mu je neprijemny, tim jsme si taky prosli, ale to se neodtahoval, jen se pricuclej kroutil a knucel.
Pokud pribira a dost cura, neresila bych to. Jen se obrnit a mi pevny nervy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >