Mléko semper baby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 08.02.18 09:30
Mleko semper baby

Mate zkusenosti s mlekem semper baby? Nikde na nej nejsou recenze a chci ho zacit davat malemu na noc, ma 10m a porad se mi budi na kojeni po dvou hodinach..

Reakce:

iizabela
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 09:59

Doporucuju přečíst

https://www.mamila.sk/…ne-dojcenie/

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 08.02.18 10:20

Hezky clanek, ale opravdu me spis zajima zkusenost se zminenym mlickem. Nehodlám kojit do školky, tak se poohlizim po ruznych moznostech, jak šetrně odstavit dite.

iizabela
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 10:35

Jasne, jen nahradit kojení UM nezaručuje, ze se miminko přestane budit v noci a podle mě je teda sakra pohodlnější nakojit a ani nevylezat z postele než vstavat a chystat UM…já bych na vašem místě ještě chvíli vydržela, spánkové cykly se mění a dítě spíše naučit na opravdové jídlo než na vysoce průmyslové zpracované mléko…v noci se už nebude budit ani tak hladem jako spíše ujistenim, ze tam jste, ze je v bezpečí…tak mu bude stačit se třeba jen přitulit a nebo napít (vody, čaje)…to píšu z vlastní zkušenosti s dětmi ;)

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 08.02.18 10:58

Ja to chapu, ze nejde o hlad ale o kontakt s maminkou.. Na to ze vstavam co dve hodiny jsem si zvykla, ani mi to vlastne uz na energii neubírá :lol: Ale rada bych kolem roku prestala s kojenim, podle me uz neni maly miminko, aby musel co dve hodky dudat prso..pres den jí krásně vse co mu nachystam, mlicko ma dvakrat max trikrat za den, ani mi vecer neusíná u prsa. Kdyz si ho v noci dam k sobe, tak se zacne vztekat a chce zpet do sveho..Posledni noci jsem zkousela nabizet caj, vypije ho dost a ani mu nevadi, ze mu vrazim caj misto prsu, problem nastane, jakmile ho ulozim zpet do postylky. Zvednu ho, znovu se napije caje, ale po ulozeni se opet zlobí. Tak dam prso, uložím a spinká dál. Jakoby po caji poznal, ze neni zasycenej. :nevim:

iizabela
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 11:06

Možná je problém v tom, ze ho uložíte do postýlky.. :P jinak já teda i svého 16ti měsíčního pořad považuji za miminko, je to na úhlu pohledu no…každopádně 10ti měsíční je stále kojenec, ještě má na to nárok, možná pravé proto, ze vy už přemýšlíte o odstavu, on bude reagovat zvýšenou chuti se kojit, především v noci…většinou to tak funguje :think:
Jinak to mléko se mi zda dost nezname, neviděla jsem ho ani nikde v obchodě..

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 08.02.18 11:23

Mozna to ze me citi, kdo ví :nevim:.. Ale prijde mi lepsi varianta postupne vyrazovat kojeni, aby si zvykl, nez mu ho za par mesicu vzit najednou.. No uvidime jak to prcek bude nýst, rozhodne bych ho nenechla buhvi jak dlouho plakat skrz prso, to mu ho radeji dám, ale zatim to chci alespon zkoušet omezovat

iizabela
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 11:35

To určitě postupně, ale nahrazovat kojení spis jídlem než UM, což jde přes den, všeobecně se odstavuje tak, ze se první odstavi denní kojení a noční až nakonec.. v noci se pak nabídne náruč a popr. tekutiny…ale to bych udělala až po roce..tak uvidíte no…
Já kojim do samoodstavu, ale staršímu synovi jsem potřebovala zrušit noční kojení, když jsem byla těhotná s mladším…a vzal to super, bez pláče, pořad se sice v noci občas vzbudil a budí, ale výrazně méně a chce se jen přitulit…ale byl už starší, takovému mrneti to ještě nevysvětlíte :think:

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 08.02.18 11:53

Z toho mam obavy, kdyz se mi tak casto budí a ma mliko:think:..vim ze je jeste brzy, mame vlastne cas jeste par mesicu..ale to take utece. Tak zatim budeme pracovat na dennim kojeni a po roce na tom nocnim, dekuji vam za rady, urcite je vyuziju ;)

vodnarka2013
Kecalka 340 příspěvků 26.04.18 13:26

A s tím mlékem ma někdo zkušenost? :lol: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >