kojení a měření BT

4035
4.5.06 16:54

kojení a měření BT

ahojda,
mám možná neobvyklý dotaz.
Má někdo zkušenost s měřením bazální teploty při kojení? Poznal tak víckrát proběhlou ovulaci i bez MS?
DÍKY
niKI :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

914
4.5.06 17:04

Niki, dle mého bez ovulace není menstruace a naopak. To, že holka může v průběhu kojo otěhotnět je spíš tím, že zrovna naskočí cyklus.Jinak já kojím a měřím, výsledky stejné jako u normálního cyklu nekojící .Jen mi to trošku lítá…( nepravidelná ovu).Ale já mám MS od šestinedělí.Snažíš se o mimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
4.5.06 19:50

no v blízké budoucnosti. Kojím, ale nemám MS.
Ale mám takový ty stavy podobný normálnímu cyklu. Tedy bolesti břicha jako u MS, blbou náladu a beďary. Zhruba za dva týdny mám super pleť, maličkou bolest břicha jako při ovu, chuť na sex :wink: zhruba pár dnů, pak znova „předmenstruační srandy“
A tak chci zkusit měřit BT, ale nevím, jestli i bez MS lze mít ovu…
Podle gynekologické teorie prý ano, ale zajímala by mě praxe…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
4.5.06 22:14

NiKi, hodláš v těhotenství přestat kojit? Já jen potřebuju vědět, jestli jsem úplně pitomá, nebo ne…Všichni mě nutí přestat a mě se nechce. a zas nechci čekat dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
5.5.06 06:09

Dido, nejdřív jsem chtěla přestat, protože mě to hrozně unavovalo - nejspíš to kojení. Teď jsem najela na Supradyn a jsem na tom, řekla bych, dobře, stejně jako před prvním těhu - s únavou a fyzicky myslím.
Takže pokud lze spolehlivě otěhotnět při kojení, tak bych ráda zachovala alespoň noční a večerní a ranní kojení. Ještě to ale neomezuju, malýmu je 11 měsíců, otěhotnět chci až na podzim, takže kdo ví, třeba se odstaví sám… :roll: Jen by mě zajímalo, jestli už teda nemám ovu, když mám takový „divný fyzický příznaky“.....

Při novým těhu není třeba přestávat kojit, když tě teda smrtelně neunavuje a nevycucává. Každý jak se cítí, řekla bych…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama