Kojení a velikost podprsenky

386
23.2.20 20:54

Kojení a velikost podprsenky

Ahoj holky. Kojím už jen jednou denně a malá si už jen tak trochu cucne. Problém je, že podprsenky, které jsem nosila doteď jsou mi už velké, ale do těch, co jsem měla před porodem, to ještě není úplně ono. Jsou prsa ještě pořád zvětšená, i když kojím už tak málo, a mám s případným pořízením nové podprsenky čekat, že po úplném odstavení se ještě zmenší? Nebo už při téhle frekvenci kojení na velikost nemá vliv a prsa už zůstanou tak, jak jsou teď? Jakou máte vy zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1359
23.2.20 21:06

Z mojí zkušenosti už si klidně teď jednu novou kup. S těmi, které jsi nosila dřív, bych moc nepočítala. Já třeba podprsenky z doby před dětmi obleču, ale mám prsa vyfouklá a vypadá to blbě, takže nosím jiný typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
23.2.20 21:09

@Mysina Mám stejný problém jako ty. Podprsenky jsou mi velké a ty staré zase menší a i když už 6 měsíců nekojím tak už se mi prsa nezmenšili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3033
23.2.20 21:30

Počkala bych tak mesic po ukončení kojení. Při kojení jsem měla trojky, před těhu menší dvojky a cca za měsíc po ukončení se mi ustálily na vyfouknutych jedničkách. Tedy jsou mi velké všechny podprdy :lol: je to asi dost individuální
Ale asi bych nešla do koupě nové. Také jsem poslední měsíc kojila už jen jednou, max dvakrát denně a přesto jsem po ukončení přišla o jednu velikost a plnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama