Kojení - jedno prso větší, druhé odmítá

71
28.10.20 10:07

Kojení - jedno prso větší, druhé odmita

Ahoj, chtěla bych se zeptat, co mám dělat. Malé je 6 měsíců a cca 3 měsíce jsem kojila z obou prsů. Pravé prso začalo pozdeji „gumovatet“ a samovolně z něj vytekalo mléko - hodně a nejvíce při kojení z druhého prsu. Mléko tam ubylo a malá se prostě začala děsně vztekat. Tak jsem ji začala přikládat jen k levemu, které se vždy nalejvalo více. V pravém prsu pořád nějaké mléko je, snažila jsem se ho přikládat, první levé, potom hned pravé, zkusila jsem ji všemožne ocurat ale to pravé prostě nechce. Problém je v tom že to levé je o hooodne větší a dočetla jsem se, že se nemusí dorovnat velikostně tomu druhému. Pomůže koupě odsávačky a odsavat to pravé a kojit jen z levého? Nebo co pomůže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
4.11.20 19:29

Kdybyste z neho zkousela kojit aspon pres noc? 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
4.11.20 22:08

@Alanies nebo si spolu lehnete a dejte jí to prso na „uspani“:) to by taky mohlo pomoct a bude třeba klidnější…pokud se povede prikladejte si k prsu častěji zpatky se rozkojite:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.20 08:34

Take

Take jsem to tak mela u vsech deti. Kojim jenom z jednoho, druhe samo prestalo i se nalivat kdyz jsem z nej nekojila. Syn bude mit rok :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.20 15:47

@Hlisnikovskaveronika A srovnaly se velikosti prsou? Take kojim jen z jednoho, syn u druheho mensiho prsa chyta hysteraky, ikdyz mu mliko i po 4 mesicich nekojeni z onoho prsu caka po brade…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
9.11.20 20:17
@Alanies píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, co mám dělat. Malé je 6 měsíců a cca 3 měsíce jsem kojila z obou prsů. Pravé prso začalo pozdeji „gumovatet“ a samovolně z něj vytekalo mléko - hodně a nejvíce při kojení z druhého prsu. Mléko tam ubylo a malá se prostě začala děsně vztekat. Tak jsem ji začala přikládat jen k levemu, které se vždy nalejvalo více. V pravém prsu pořád nějaké mléko je, snažila jsem se ho přikládat, první levé, potom hned pravé, zkusila jsem ji všemožne ocurat ale to pravé prostě nechce. Problém je v tom že to levé je o hooodne větší a dočetla jsem se, že se nemusí dorovnat velikostně tomu druhému. Pomůže koupě odsávačky a odsavat to pravé a kojit jen z levého? Nebo co pomůže?

Mám úplně to samé… první 3 měsíce sme s tím bojovali, ale jedno prso prostě odmítal. Takže sem mu dávala jen z jednoho… malej má 14 měsíců a stále kojim jen z jednoho… už jen přes noc a kolem oběda na spinkani. Jinak prso sem zkoušela odsavat… bylo mi doporučeno každou hodinu, ale moc z něj nebylo a časem z něj min a míň… po 3 měsících sem to vzdala… ono jako neustále odsavat je na palici… navíc to není vůbec příjemné… navíc mám důležitější věci než jen odsavat a mejt odsavacku. Už sem z toho taky zoufalá… jedno prso velký a druhý malý… Ale co s tim… :think: kdo ví… Já doufám že se to pak nějak srovná. I by mě zajímalo jestli by se zvětšilo kdybych znovu otěhotněla. Kdo ví… :nevim: :nevim: jestli někdo má tu zkušenost, tak by mě to dost zajímalo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
9.11.20 20:21

@JezinkaBezinka můj měl taky hysteraky… prostě pro klid všech dávám jen jedno. Ale štve mě to… snažila sem se prso i nahrivat vyzehlenou plinou… masáže horkou sprchou… prostě nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.11.20 00:26

Ja jsem u první holky měla také problem s jedním prsem, dostala jsem do nej zanet. Zpatky jsem ho nerozkojila. Tak 9m jsem kojila z jednoho. U druhého mimca se opět tomu prsu moc nechtelo. Ale vždy se vrátily na skoro stejnou velikost. To z kterého jsem kojila, tak je o kousek větší, ale chlap si toho nevšiml. Jen Ja to vidim. Teď kojim 4 mimco a taky spíše jen z jednoho. Proste to jedno od toho zánětu 9 let nazpět hapruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama